1464
1459
عنوان

امواج دکل ایرانسل + من +جاریم

354 بازدید | 28 پست

بچه ها خونه جاریم روبروی خونه ماست..بعد دکل ایرانسل رو پشت بوم اوناس ..امواجش مضره برا ما؟ برا جاریم چی ؟طفلی بارداره اسیبی نمیبینه؟ 

از این دکل بزرگا نیستا ..یه دستگاهه شبیه دیش ماهواره

من لایق بهترینام

نمیدونم

ندیدم

😯😯

به نقطه ای از بی تفاوتی رسیده ام که دیگر برایم چیزی یا کسی مهم نیست، میشوی یکی از میلیون ها آدم روی زمین که در خیابان با بی تفاوت ترین حالت ممکن از کنارشان رد میشوم، من به مرحله ای از پذیرش خود رسیده ام که به معنای واقعی انگار خیالم نیست، دیگر  برایم مهم نیست کجایی و چیکارمیکنی نه از تمجید کسی خوشحال و نه از انتقاد و رفتن کسی بهم میریزم، این روزها همه چیز زندگیم به خودم بستگی دارد، حال من خوب است نه غمگینم، نه عاشقم و نه دلتنگ، از شما چه پنهان این روز ها جای هیچکس خالی نیست🙃 لبخندم را حوالی آدمهایی میکنم که ارزشش را دارند...!!! :)👌😉

ضرر داره

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  کراش🙊عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕ریپ😯  رل😭😭😭😭😭                                    😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                         💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

مهم اینه که کلیییییی ماهانه از ایرانسل پول میگیرن. ماهی ۱۰ ۲۰ تومن رو شاخشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1473

سرطان و تومور مغزی میاری 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
1449
خيلى ضرر داره همون پولى كه ميدن خاك برسرا بعدا خرج دوا درمون ميشه كه اين امواج دارن

خونه مادرشوهر من دقیقا کنار خونه ای بود که دکل ایرانسل روش بود. 

بنظر من که امواج درسته مفید نیست ولی انقدرا هم بزرگنمایی نباید کرد در این حد هم مضر نیست وگرنه کل اون کوچه باید اعتراض میکردن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1474
دو سه ماهه ک اومدن .برا منم مضره؟

والا نمیدونم

البته واسه ما میخواستن دکل بزنن

الان دقت کردم گفتی دیشه نمیدونم چقدر ضرر داره

از کسی که بهتر میدونه بپرسین جاریتم به دکتر بگه   

مرسی از دلداریت😟

خوب دروغ بگم با یه سرچ تو نت میتونی تحقیق کنی الان حتی گفتن سشوار ممنوفه چون امواج برقی برای مغز ضرر داره دیگه اگه دلداری میخوای باید بگم نه عزیزم چندتا گلدون کاکتوس بزار دور تا دور خونت امواج رو دور میکنه 😁

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
1450