2737
2734
عنوان

کیا شیر شب نینیشون رو قطع کردن؟

83 بازدید | 7 پست

سلام 

چند ماهگی قطع کردین؟ قبلش چقدر تو شب میخورد؟ یه دفعه همه وعده هاشو قطع کردین یا فاصله هاشو بیشتر کردین اول؟ 

چقدر طول کشید تا یکسره خوابید؟ 

جقدر سوال دارم من؟ 😁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی وزنش شد ۶۵۰۰. دکترش گفت قطع کن. ۳ ماهش بود.قبلش دوبار بیدار میشد. اوایل ۱۲ شب میخوابید تا ۶ صبح. کم کم زیاد شد. الان ۱۱ شب میخواب تا ۹ صبح . ۱۰ ماهش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

من از ۱۸ ماهگی ببعد قطع کردم البته دیگه خودش بیدار نشد برا شیر قبلش چون شیر خشکیه یبار آخر شب و بیار اول صبح میدادم الان وقتی بیدار میشه صبحونه میدم بهش

وقتی وزنش شد ۶۵۰۰. دکترش گفت قطع کن. ۳ ماهش بود.قبلش دوبار بیدار میشد. اوایل ۱۲ شب میخوابید تا ۶ صبح ...

چقدر عالی 👌 خوش به حالت 

پسر من نزدیک یازده ماهشه، حداکثر دوساعته فاصله شیر خوردنش! 😕 همه روشی هم امتحان کردم، سیر، گشنه، عرق نعناع و.. 😕 حالا میخوام اگه خدا کمک کنه بغلش کنم شبا که بیدار میشه، ببینم میشه از سرش بیافته یا نه 

2738