2733
2734
عنوان

شرم آورترین خاطره تون روبیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1711 بازدید | 94 پست

یه بارم رفتم رو حیاط دستام میشستم روز بود ساعت ۵ بعد از ظهر بعد اونروز فکرم مشغول بود بلند شدم داشتم میومدم داخل همش می گفتم من یه کاری نکردم بعد حالا فکر کنید صدای شرشر آب میومد بعد گفتم آهان لامپو خاموش نکردم بعد رفتم لامپ بزنم دستم رفت رو کلید متوجه صدای آب و روز بودن شدم😑😐

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
یه بارم رفتم رو حیاط دستام میشستم روز بود ساعت ۵ بعد از ظهر بعد اونروز فکرم مشغول بود بلند شدم داشتم ...

فکر مشغولی خیلی بده 

من یبار داداشم آب میخواست لیوان و بردم برای بابام😐

بابام دعوام کرد

گفت حواست کجاست😧

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بارم رفتم رو حیاط دستام میشستم روز بود ساعت ۵ بعد از ظهر بعد اونروز فکرم مشغول بود بلند شدم داشتم ...

درصد شرم آوریش بالا بود سانسورش میکردی خووووووو  

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
فکر مشغولی خیلی بده  من یبار داداشم آب میخواست لیوان و بردم برای بابام😐 بابام دعوام کرد گفت ...

آره واقعا 👌یه بارم نون هارو میخواستم بزارم فریزر داشتم میزاشتم تو جای ظرفها کنار بشقابا😐واقعا انگار آدم میره یه دنیا دیگه

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2731

با دوستم یک مجلسی دعوت بودیم

بعد یکی از دوستان مشترکمون خیلی وقت بود ازدواجیده بود اون خبر نداشت

بعد حرف اون دوست مزدوجم شد با آشناها

همین دوستم برگشت گفت مگه فلانی ازواج کرده؟!!!

منم اومدم بگم این دیگه چقدر بی خبره

گفتم این دیگه چقدر خرابه

جلوی مامانش و دخترعموهاشو و زنعموش

بعدش دیگه تو افق محو شدم😖😖😖

اگر  نظرم به دردتون خورد برای حاجتم یک صلوات لطفا...
درصد شرم آوریش بالا بود سانسورش میکردی خووووووو    

😂😂درسته شرم آور نبود ولی واقعا اگر یه نفر اینکارو کنه کسی نشناسه میگه طرف دیوونه ست یا دخانیات مصرف میکنه😂😂

اخی یاد عنوانای هارلی افتادم  تو شاد کردن حال و هوای سایت نقش بسزایی داشت حیف واقعا جاش خالی و یادش گرامی🙂 نبودش کاملا حس میشه

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2738
اخی یاد عنوانای هارلی افتادم  تو شاد کردن حال و هوای سایت نقش بسزایی داشت حیف واقعا جاش خالی و ...

هرلی  واسه کنکور میخوند نه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اخی یاد عنوانای هارلی افتادم  تو شاد کردن حال و هوای سایت نقش بسزایی داشت حیف واقعا جاش خالی و ...

اتفاقا من اصلا از تاپیکاش خوشم نمیامد مخصوصا گیر دادن به شلوار گل گلی که همیشه تو بازدیدی بود اصلا برای من خنده دار و جالب نمیومد و بیشتر عصبی میشدم از اینهمه مزخرفات.

اسم کاربریش چی بود؟؟

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!

من بالغ بر بیست بار صداش زدم اما نیومد😭

من زیر و بم پیامامو دادم دیدی . ببین اون هم میده
2706