2726

دیگه خسته شدیم ازتاپیکهای گلایه ای وغمگین.         من خودم یه بارباپسرعموهام وزناشون نشسته بودیم اولای پاییز بودوتوزمیناآتیش درست کرده بودیم وهمه نشسته بودیم ویه دفعه نمیدونم چی شدصحبت این شدکه دستگیره درسته یادستغوره.که زن یکیشون گفت دستغوره درسته مامانم همیشه میگه دستگیره زشته نگین وهمه هم تاکیدکردن یه دفعه منه احمق بلند گفتم حالامثلادستککیره کجاش زشته😐😟یه دفعه همشو😟ساکت شدن حتی شوهرم سرشوبلند نکردیعنی همینجورکه یه چوب دستش بودونگاه اتیش میکردیه دفعه چوبش وایسادنگاشم همینجوردوخته شده بودبه اتیش خلاصه جوخیلی سنگین شده بودکه یه دفعه یکی ازپسرعموهام که خیلی پررووشوخه گفت دستکیره نه ودستگیره 😣همینوکه گفت صدای خنده یهمشون رفت هوا😂😂اماشوهرم همچنان نگاش به اتیش بودواینجوری😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم با مربی آموزش رانندگی داشتم بعد میگف برا دنده عقب باید دست پشت صندلی شاگرد باشه و ب عقب نگا کنی!منم صندلیم جلو بود مربی هم صندلیش خیلی عقب !همینجور ک دستمو گزاشته بودم دیدم صدای نوچ نوچ میاد یهو نگا کردم دیدم دستمو از اول تا آخر گزاشتم رو شونش دنده عقب رفتم!دیگه مونده بودم چجوری خودمو کنترل کنم از خنده

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

یبار به برادر شوهرم سر یه جریانی گفتم بیا خونمون ما یه کلاغ داریم سیگار میکشه من منظورم اون چیزه نبودا ولی هم منحرف اون بدترین حالت ممکنو برداشت کردن هیچی دیگه جو سنگین شد شوهرمم بعدش دعوام کرد 😬

خانواده شوهر من وقیحن این چیزا بینشون شرمآور نیست

ولی خانواده خودم به شدت حریم داریم

یبار داشتم برای داداشم جوک تعریف میکردم خودم نکته انحرافیشو نگرفته بودم قبلش 

موقع تعریف یادم اومد آخرش کلمات تو دهنم ماست شدن😕

داداشم😐

نکته انحرافی جوک😉

طرز بیان من آخرای جوک😳

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را

من ببار تو جمع فامیل اومدم بگم کت آتیلا پسیانی گفتم ک## آتیلا پسیانی.... همه سکووووووت محض کردیم ، شوهر دوستم خفه شد غذا تو‌گلوش موند از خنده، کارش به تنفس مصنوعی رسید داشت میمرد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خانواده شوهر من وقیحن این چیزا بینشون شرمآور نیست ولی خانواده خودم به شدت حریم داریم یبار داشتم بر ...

وای منم یه بار داشتم برای مامانم یه جوک میخوندم بعد تا وسطاش خوب بود دیدم بعدش ناموسی داره میشه نمیدونستم چطور جمعش کنم همینجوری میگفتم اممم 😂😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
وای منم یه بار داشتم برای مامانم یه جوک میخوندم بعد تا وسطاش خوب بود دیدم بعدش ناموسی داره میشه نمید ...

وای خیلی بدههههه

تازه این داداشمم اهل خنده و مسخره بازیه یک نگاه عاقل اندر سفیه انداخت و سرشو تکون داد😳

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2706