2737
2734

خواهر دوستم مجرده فک کنم 25سالشه یائسه شده بیچاره

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من هستم رحممو برداشتم بچه ندارم چطورمگه

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731

به علت فیبرومهای متعددکه با عمل جراحی هم دوباره برگشت من الان ۴۵ سالمه و سال ۹۵ برداشتم بچه هم ندارم یه بارسقط کردم دیگه هم نشد 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
نه امپول ندارم ولی ذخیره تخمدانم خیلی پایین دکتر بهم گفته باید تخمک اهدایی بگیرم 

مشکل شمارو نمیدونم چجوریه اما یکی از اقواممون اندومتریوز داشت امپول میزد و یائسه شد دوباره قرص خورد به حالت طبیعی برگشت

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2738