2726
عنوان

اینو تو کانال تلگ پیدا کردم+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 123 پست
یکی زیرش کامنت داده بود عیب نداره چند روز دیگه به صورت سیرترشی در میاد خودش🤣🤣

این نوشته بود یه زنگ بزن ببین کجا گیر کرده😂😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا بنظرتون سیر کجاست😂😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
جدي؟      

اره والا من نذاشتم اما از يه بنده خدايى شنيدم ميگفت بايد نخ ببندى بذارى من ك ميترسم اينكار كنم حاضرم از خارش بميرم ولى اينكار نكنم😂😂😂😂اخه وقتى قرص و پماد بى دردسر هست چرا سير لامصب😂😂😂😂

وای منن الن شیاف کردن ترسوندین منو

😂😂😂😂😂😂 درش بیار زود

اره والا من نذاشتم اما از يه بنده خدايى شنيدم ميگفت بايد نخ ببندى بذارى من ك ميترسم اينكار كنم حاضرم ...

همين واي خيلي ترسناكه   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
۲ماه پیش یکیم همچین تاپیکی زده بود بااین تفاوت که این نخ بسته بود ولی باز کنده شده بوده رفته بوده تو ...

چرا نمیاد بیرون پس🤔🤔😂😂😂

2706