1421
1411
عنوان

اینو تو کانال تلگ پیدا کردم+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 123 پست

کانال چیه تو نینی سایت پرسیدن😂😂😂😂یه زمانی واسه عفونت و تعیین جنسیت سیر میکردن تو ناکجا ابادشون😂کلی تاپیک دربارش میزدن😂😂هعی یاد قدیما بخیر

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
وااااى بايد نخ ميبسته بهش😂😂😂😂😂

جدي؟    

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خب باید اینجا سوال کنن دیگه...یه خانم دیگه هم اومده بود اینجا میگفت سیر گذاشتم میخواستم بکشم بیرون نخش پاره شده حالا چیکار کنم.یادش میفتم موهای تنم سیخ میشه اخه سیر ک میسوزونه چجوری اینکارو میکنن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از اینجاست سوژه هارو گیر میاره میزاره کانالش😂😂😂😂

جهت فراموشی خودم میدونم اهمیتی ندارم✋😔 کاش دهخدا می دانست دلتنگی …اشک ….فاصله ….بی وفایی….تعریفش فقط دو حرف است “تـــو”😔ش+پ❤❤❤❤❤❤❤❤
1390
حداقل اسم کاربریشو خط میزدی

خاهر کشوری شده دیگه خودشم میدید بالاخره😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
1376
یکی زیرش کامنت داده بود عیب نداره چند روز دیگه به صورت سیرترشی در میاد خودش🤣🤣

این نوشته بود یه زنگ بزن ببین کجا گیر کرده😂😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

وای منن الن استفاده کردن ترسوندین منو

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

حالا بنظرتون سیر کجاست😂😂😂😂😂

1427

۲ماه پیش یکیم همچین تاپیکی زده بود بااین تفاوت که این نخ بسته بود ولی باز کنده شده بوده رفته بوده تو😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولویی من بی صبرانه منتظرتم ، خدایا خودت مواظب فرشته ی من باش ، اگه میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین❤
جدي؟      

اره والا من نذاشتم اما از يه بنده خدايى شنيدم ميگفت بايد نخ ببندى بذارى من ك ميترسم اينكار كنم حاضرم از خارش بميرم ولى اينكار نكنم😂😂😂😂اخه وقتى قرص و پماد بى دردسر هست چرا سير لامصب😂😂😂😂

وای منن الن شیاف کردن ترسوندین منو

😂😂😂😂😂😂 درش بیار زود

یکی زیرش کامنت داده بود عیب نداره چند روز دیگه به صورت سیرترشی در میاد خودش🤣🤣

لعنتیییی از سیر ترشی متنفر شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا منتظرشیم سالم و سلامت بیاد بغلمون   
😂😂😂😂😂😂 درش بیار زود

اره برم بهتره😂😂

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
1339