2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره زیاد

من خیلی مادی نیستم ولی خواسته عاطفی دارم، وقتی هم بهش میگم میگه اینا لوس بازیه من حوصله خودمم ندارم😭

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
آره زیاد من خیلی مادی نیستم ولی خواسته عاطفی دارم، وقتی هم بهش میگم میگه اینا لوس بازیه من حوصله خو ...

شما چه عکس العملی نشون میدید؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
شما چه عکس العملی نشون میدید؟

بعضی وقتا دستاشو از هم باز می کنم به زور میرم بغلش ولی بعضی وقتا انقد تند رفتار می کنه بی خیال بغلش میشم سر خودمو گرم می کنم

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
خوش به حالت

ببین من همیشه فک میکنم شاید خیلی شوهرمو دوس دارم که ی سری چیزا یادم میره الان ۷ ساله ازدواج کردم تواین ۷ سال تنها چیزی که تو ذهنم مونده این بود که سر ی جریانی بخاطر جاریم میخواست منو بزنه اونوقت دو ماه بود عروسی کرده بودیم خیلی وقتا پبش اومده یادآوریش کردم هیچی نمیگه خودشو میزنه اون راه نمیدونم شاید خجالت میکشه.ولی الان از جاریم متنفرم.همیشه نفرینش میکنم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706