2733
2734

سلام 

من چند بار از کوکتل مزوتراپی استفاده کردم. هم کوکتل لاغری و هم کوکتل مو . دو سال پیش کوکتل توسکانی . پارسال کوکتل درماهیل و امسال هم کوکتل ولودرم استفاده کردم. کاربردهاش مختلفه. بستگی داره برای چه کاری بخواید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من چند بار از کوکتل مزوتراپی استفاده کردم. هم کوکتل لاغری و هم کوکتل مو  . ...

از یه پیج سفارش دادم

دو دل بودم از بیرون بگیرم یا از اون‌ پیج به خاطر همین پرسیده بودم چون نمیدونستم برندایی که میفروشن خوبن یا نه

2728
سلام  من چند بار از کوکتل مزوتراپی استفاده کردم. هم کوکتل لاغری و هم کوکتل مو  . ...

سلام کدوم یکی از برندای کوکتل بهارن

من ی کوکتل میخوام برای فرورفتگی جای جوش و لک جوش

درماهیل برند خوبیه؟

سلام کدوم یکی از برندای کوکتل بهارن من ی کوکتل میخوام برای فرورفتگی جای جوش و لک جوش درماهیل برند ...

درماهیل بد نیست خوبه ولی تاثیرش زیاد نیست!!

مزو وایت هم در حد همون در ماهیله!!!

این دفعه می خوام توسکانی بخرم یکم گرونه ولی امتحانش می کنم ببینم چی می شه!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

سلام من کوکتل اسکار برای جای جوش انوبیس خریدم ک سیصدو خورده ای شد و راسش تاثیر داشته ولی ن کاملن هنو استفادش میکنم بعد از درماپن ولی در نظر دارم کوکتل فیوژن مزوماتریکس بخرم ک ششصدو پنجاس و ببرم کلینیک ک دکتر فقط تزریقشو برام انجام بده اگه جواب خوبی گرفتم میگم‌

اگر آدم ها باوجود دین اینقدر بد هستند، بدون آن چی میشدند!
سلام کدوم یکی از برندای کوکتل بهارن من ی کوکتل میخوام برای فرورفتگی جای جوش و لک جوش درماهیل برند ...

درماهیل من استفاده کردم ارزونه ولی جوابدهی نداره ولی بجاش وولرVOLER و از هر شرکتی ک بخواین میتونین بگیرین خیلی عالیه

https://goodbarg.ir/product/کوکتل-جوانسازی-پوست-وولر-voler/

2738
سلام من کوکتل اسکار برای جای جوش انوبیس خریدم ک سیصدو خورده ای شد و راسش تاثیر داشته ولی ن کاملن هنو ...

سلام عزیزم 

شما راضی بودی از مزوتراپی برای درمان جای جوش؟ اسم کوکتل موثر هم بهم میگی؟ لطف میکنی عزیزم

توکل بر خدای مهربان

من مارکش رو یادم نیست و سه هفته پیش کوکتل مزوتراپی رو برای خودم از سایت رومئومد خریداری کردم . خودشون مشاوره دقیق میدن و فوق العاده حرفه ای و خوش برخورد بودن و از کیفیت محصولاتشون هم راضی بودم. 

سلام من کوکتل اسکار برای جای جوش انوبیس خریدم ک سیصدو خورده ای شد و راسش تاثیر داشته ولی ن کاملن هنو ...

سلام عزیزم کوکتل مزوماتریکس فیوژن رو تهیه کردین؟ توسط دکتر انجام دادید ؟ نتیجه چطور بود؟ قصد دارم این کار رو انجام بدم 

لطفا کمک و راهنماییم کنید تا اسیب نبینم دعاتون میکنم 

مزوتراپی خیلی کاربرد داره. اینا رواز سایت دکترم برداشتم

مزوتراپی لیفت صورت و جوانسازی و رفع چروک-درمان چروک های صورت و گردن-

درمان چروک های پشت دست-درمان تیرگی، گودی و پف زیر چشم-

درمان اسکارهای جراحی، سوختگی و آکنه

اگه این مشکلات و داری میتونی ازش استفاده کنی.

من لاغری شکم و غبغب استفاده کردم جواب گرفتم

نمونه کارمم تو پیج دکتر هست 

Drkamaliclinic 

2706