2726
عنوان

حواستون به بچه ها هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 20 پست

واقعا ممنون. الان که بچه ها هم شدن وسیله پز دادن پدر و مادرها. واااییی اینستا که دیگه هیچی. بیچاره بچه های امروزی که اگه نتونن دیده بشن مادر پدر  عذابشون میدن

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من حسودم میخوام بچم  نباشه.من  بد دهنم میخوای بچم نباشه؟!!!  بچه ها آینه پدر و مادرن. اول خودمون رو درست کنیم واقعا. تو مورد شیطنت هم بچه بچه است چرا ازش توقع آدم بزرگا رو دارین. از نظر علمی بچه ها تازه از 6 سالگی آموزش پذیر میشن. واقعا یه مادر یه نسل رو نابود میکنن. خدا بهمون توانایی بده که بتونیم انسان پرورش بدیم.

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  
2728
( هر چى بهش ميگين نكن يعنى چى ؟) اون بچه ست و اون كارى كه از نظر شما اشتباهه از نظر اون نيست  ...

مثلا وقتی میریم خونه مادر شوهرم میگن بچت شیطونه.بقیه بچه ها اذیتش میکنن اینم از خودش دفاع میکنه.منم ناراحت میشم.تو خانوادشون یجوریه انگار بچه ها باید عین ادم بزرگا باشن.بچه های هودشوت زیرزیرکی اذیت میکنن.بعد بچه منو مقصر میکنن