2410
2553
عنوان

حواستون به بچه ها هست ؟

223 بازدید | 20 پست

سلام ...

من دوباره اومدم كه بهتون بگم حواستون به بچه ها هست ؟ 

يادتون نره اونا بچه هستن و در حال كشف كردن محيط پيرامون ...

يادتون نره كه ازشون توقع انسان بالغ نداشته باشيم ( كه همون انسان هاى بالغ هم هزار جور خطا ميكنن !) 

يادتون نره اونا رو دنيا نمياريم كه روزى هزار بار بهشون بگيم بكن نكن دختر خوب اينه پسر خوب اونه يا تنبيهشون كنيم تحقيرشون كنيم 

يادتون نره توى هر لحظه بايد بهشون محبت كنيم 

يادتون نره دنيا براى اين پر از آدم بيمار شده چون كودكى سالمى نداشتن 

يادتون نره كه در (( هر صورت )) حق با بچه ست ! 

حتى اگه يك نَفَر هم با خوندن تاپيك هام رؤيه اش رو تغيير بده برام كافيه 

ازتون ممنونم 🙏🏻

👏👏👏👏

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

باشه یادمون نمیره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

با خوندن متنت زدم زیر گریه. کاش یکی اینا رو به پدر و مادر من میگفت که من الان اینقد داغون نبودم.

هیچوقت حق با ما نبود همیشه انگار دشمنشون بودیم چقد دلم گرفته

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2714
با خوندن متنت زدم زیر گریه. کاش یکی اینا رو به پدر و مادر من میگفت که من الان اینقد داغون نبودم. هی ...

عزيزم ... اگر خودت يه روزى مادر شدى يادت باشه كه چقدر ميتونى به بچه ات حس نا امنى بدى ... 

و سخت تَر اين كه همون رفتارهايى كه در كودكى روى ما اِعمال شده رو با بچه هامون انجام ميديم 

توى اين حلقه ى معيوب نيفتيم ..

دركت ميكنم 🌸

پس با بچه ای که تا یکی رو میبینه شروع میکنه به شیطنت کردن و ورجه وورجه کردن باید چیکار کردن؟من بخاطر همین موضوع خیلی کم میرم بیرون.یعنی هرچی هم بهش بگم نکن باز کار خودشو میکنه سروصدا میکنه توجمع واقعا خجالت میکشم

عزيزم ... اگر خودت يه روزى مادر شدى يادت باشه كه چقدر ميتونى به بچه ات حس نا امنى بدى ...  و س ...

من هیچوقت نمیخوام مادر بشم. من روح و روانم نابوده هیچ امید و آرزویی ندارم گاهی دلم برای همسرم میسوزه که بخاطر من چقد سعی میکنه بهتر بشه و من خوشحال باشم اما خانوادم بزرگترین ترس و آشفتگی زندگی منن

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
پس با بچه ای که تا یکی رو میبینه شروع میکنه به شیطنت کردن و ورجه وورجه کردن باید چیکار کردن؟من بخاطر ...

( هر چى بهش ميگين نكن يعنى چى ؟) اون بچه ست و اون كارى كه از نظر شما اشتباهه از نظر اون نيست 

بچه ها آينه ى ما هستند

2706