2410
2553
عنوان

خانومای اصفهانی بیاین لطفاااا

58 بازدید | 4 پست

دوستان کسی مجموعه ی كودک جام دیجیتال رو میشناسه؟ تاحالا رفتین؟ چطور هست کلا؟ چه کارایی انجام میدن؟؟؟تو مرداویج هست.

مجموعه بازی برای بچه و نوجوونا هست ولی میخوام بدونم فضاش چظوری چیکارایی توش انجام میدن

نمی‌دونم

کارورزی ک میرفتم تو مدرسه ها همه اردو می‌بردن همونجا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان نمیدونید چجوریه؟ مسئولاش اونجا چظور به بچه ها کمک میکنن؟ چه بازی هایی داره؟

ن اجی

فقط بچه ها هیجان داشتن برن

ک اصولا برا هر اردویی هیجان دارن

دیگه مدرسه ام تو اصفهان نیست حالا ک بدونم کجاها اردو میرن

میگفتن بازی های کامپیوتری داره انگار

شاید تو نت سرچ کنین یچیزایی دست گیرتون بشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2720
ن اجی فقط بچه ها هیجان داشتن برن ک اصولا برا هر اردویی هیجان دارن دیگه مدرسه ام تو اصفهان نیست حا ...

اره سرچ کردم در همین حد اطلاعات داد بهم که بازی ها کامپیوتری ولی مفیدی هست برای بچه ها.

ولی دقیقش رو ننوشته بود