2737
2739

خانوما من یه دختر یک سال ونیمه دارم تقریبا نه ماهه میرم سرکار که پیش مامانم و مادرشوهرمه ولی از اول مهر دیگه نمیتونن دایم پیش بچم باشن باید یا براش پرستار بگیرم یا بذارمش مهد؟بنظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چون مامانم معلمه میره مدرسه مادرشوهرمم کار داره این یک سال خیلی از کار و زندگیش افتاد

عزیزم 

چقدر سخته 

تو انتخا ب پرستار نهایت  دقت و داشته باش

مهد کودک خوب نیست ریسکش بالاس ، خواهرم یه مدت بازرس مهد بود میگفت به بجه ها شربت خواب میدادنکه بخوابن شلوغ نکنن ، غذاهم که الکی بود غذاهای مسخره 

تربیت بچه هم که نگم برات به شدت حاضر جواب 

عزیزم  چقدر سخته  تو انتخا ب پرستار نهایت  دقت و داشته باش مهد کودک خوب نیست ری ...

یه مهد خیلی خوب و منظم نزدیک خونمون هس خودمم موندم از یور میگم مهد باز کسی هست اگه مشکلی باشه پاسخگو باشه پرستار چی

مهد خوب بهتره پرس و جو كن  از دوستا و همكارات يه جاي خوب بزار

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چرا؟مگه چجوری بود؟من دوستم بچش شیرخواره میبره خیلی راضیه که

من که رفتم خیلی ناداحت شدم.یه نفر برای چند تا بچه زیر یک سال بود و همه بچه با هم گریه میکردن اینم نمیتونست ب همشون برسه. دو تاشونو گذاشته بود رو تاپ😢😢بخدا یادم نمیره وقتی رفتم داخل بچه نه ده ماهه تا منو دید التماس میکرد ک بغلش کنم.درحالیکه من غریبه بودم. بعد مربی به یه بچه با شیشه شیر میداد شیرو بالا اورد  اونم عصبی شده بود. دو سه تا هم خواب بودن یکی دو تاشون هم میچرخیدن.خیلی بدم اومد حالا نمیدونم همه جا اینجوریه یا نه. ولی فک نکنم برای هر بچه یه پرستار باشه

2706