2737
2734
عنوان

مهاجرت- میشه بیاین تو رو خداااا

275 بازدید | 31 پست

بچه ها چن سال پیش دوست همسرم که سواد زیردیپلم داشت و کارش هم تو تعمیرات مبلمان بود و هم هنر صافکاری ماشین و از قبل داشت رفت انگلیس - نحوه رفتنشو نمی دونم چون رفت ترکیه و بعد انگلیس چن وقت هم کمپ بود الان هم چن وقتیه از کمپ اومده بیرون و خونه اجاره کرده و داره کار می کنه 

همون موقع شوهرم گیر داد که میخاد از ایران بره - و با کسی که این دوستشو برده بود صحبت کرد و گفت 45 میگیره و کاراشو درست می کنه و می برتش و بعد از چن وقت من و پسرمو ببره- خلاصه مخالفت کردم و بعد کلی داستان  کشمکش موضوع کنسل شد (همون موقع کل سرمایه مونو ازمون کلاهبرداری کرده بودن و فقط سرمایه خونه رو داشتیم با نزدیک چهل میلیون بدهی)

زد و یهو وضع این شکلی شد و دلار ترکید - بماند که چقدر سرزنش کرد که دلیلش تو بودی وگرنه من چیم از فلانی کمتره الان کلی زبانش قوی شده طوری که من الان وویس می فرسته نمی فهمم چی می گه و ال و بل- اومده ترکیه مادرش و داداششو دیده و همه هزینه هاشونو داده و ....

الان چن وقتیه باز گیر داده بریم 

نمی دونم چیکار کنم 

الانم بهش می گم پکیج بگیر واسه زمستون خونه بخاری جواب نمیده - برگشته می گه من به فکر چیم تو به فکر چی خلاصه رفته دنبال پاسا و من و پسرمو به زور برد عکس گرفتیم و پاسپورتامونم اومد-

کسی تجربه داره این شکلی چه خودش چه اطرافیان

بچه به نظرتون ریسک نیست ما کسی و نداریم 

فقط همسرم فنیه

تأسیسات لوله کشی آب و برق و فضلاب و سیم کشی و موتورخونه.. ووو

خداییش این زمینه خوب کاربلده ولی نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب؟؟ پناهنده شده دیگه  منتهی پناهنده قانونی ک بعضیا پول میگیرن ک برات ویزا جور کنن

یعنی پناهنده بشی نمیتونی برگردی کشورت

به خدا من هیچی از این داستانا نمی دونم - بعد افتاده دنبال مهاجرت به هر قیمتی

گلم چراقسم میدی گناهه؟

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2738
خب از چه طریق میخواد بره؟پناهندگی؟کدوم کشور بگو من شوهرم کارش همینه

با برادرشوهر یکی از همکاراش صحبت کرده اون کاناداست و تأسیساته کارش 

بهش گفته کارت اینجا بازارش خیلی خوبه  و فقط زبانتو خوب کن

یه چی بهت بگم بهم نمی خندی فقط بهم می گه به واسطه شغل و هنرم

میگه میرم بعد شما رو میبرم 

نمی دونم میشه یکم راهاشو بهمون بگی

یعنی پناهنده بشی نمیتونی برگردی کشورت به خدا من هیچی از این داستانا نمی دونم - بعد افتاده دنبال مها ...

تا مدت طولانی نمیشه

پناهندگی هم خودتون میتونید اقدام.کنید یا ویزا بگیرید اما ب هر حال بازم پناهندگیه داستانای خودشو داره

ویزا هم نفری حدود 100 تومن خرجشه تازه معلوم نیست اونجا برید دادگاه رایش چی باشه 

یا اینکه میتونید از طریق کاری اقدام کنید

ینی شوهرت رزومشو بده اگه براش کار باشه کاملا قانونی برید

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
با برادرشوهر یکی از همکاراش صحبت کرده اون کاناداست و تأسیساته کارش  بهش گفته کارت اینجا بازارش ...

ببین من در مورد المان میدونم

از طریق کار میشه رفت عزیزم اما همون المانشم خیلی سخته چ برسه ب کانادا ک الان دیگه کمتر کسیو راه میده باید دید چطور میخوان ویزای کاری براش جور کنن

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
تا مدت طولانی نمیشه پناهندگی هم خودتون میتونید اقدام.کنید یا ویزا بگیرید اما ب هر حال بازم پناهندگی ...

رزومه کاریش و کجا باید بده 

اصلا دنبال این مورد نیست چون نشنیدم فقط می گه میرم اونجا زبانم قوی شه میرم تو بازار کار و بعد درخواست میدم شما هم بیاین

به نظرت این نحوه رفتن اون ور همون پناهندگیه

دوست گلم من تو کار ویزا و مهاجرت به انگلستان هستم. ببین شما بهرحال باید برای ورود به اون کشور ویزا بگیرید. الان مطلقا غیرقانونی اقدام نکن. جدیدا خیلی شرایط رفتن بصورت غیرقانونی وحشتناک شده. حتی اگر میخواید پناهنده بشید ویزای توریستی بگیرید برید اونجا و برنگردید

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

کاش شوهرمنم دوست داشت بره باسررررمیرفتم

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2706