2726
عنوان

به نظرتون موهامو رنگ کنم

114 بازدید | 10 پست

سیزده ماهه موهامو رنگ. نکردم الان موهام مشکیه و البته کوتاه به نظرتون رنگ کنم یا بزارم همین جوری بمونه

تعداد رای : 15
نظرسنجی
بلی
5
33%
خیر
10
66%
انسانیت کامل ترین دین

من تحمل کردم  ۲سال و نیمه رنگ نکردم موهام جون گرفته.اگرم میخوای رنگی کنی بدون دکلره بزار رنگ خوب بدون امونیاک 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلیقه خودته خب

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
آخه نمیدونم بعضیا میگن رنگ کن بعضیام مییگن حیفه رنگ نکن نمیدونم چکار کنم

هر جور دوس داری عزیزم کله خودته اختیارشو داری تو هرروز خودتو تو اینه نگاه میکنی چجوری دوس داری😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
یه چندتا سفیدی داره ولی خیلی کم که زیاد دیده نمیشه

همونا رو با قیچی کوتاه کن...رنگ خیلی به مو آسیب میزنه

تا موهای خودتو داری طبیعی بمونه بهتره...بعدا کلی وقت هست رنگ کنی

ضمنا کسی که موهاشو رنگ میکنه بهتره هی تجدید کنه وگرنه خیلی بده دو سه سانت یه رنگ باشه بقیه اش یه رنگ دیگه...به نظرم اصلا قشنگ نیست و مدام تجدید کردن هم حوصله میخواد