2726
عنوان

آشنایی قبل از ازدواج

123 بازدید | 12 پست

سلام لطفا کمک 

من میدونم ب مردایی ک حرفای ج.نسی میزنن نباید اعتماد کرد 

ولی من الان با کسی آشنا شدم به صورت غیر حضوریی ک ب نظرم معیارهامو‌ داره 

فقط مثلا وقتی ذوق کنه از یه حرفیم یا حالم بد باشه ،تو پی ام میگه بیا بغلمو  ،حست میکنم و... 

از طرفی ب نظر میاد قصدش جدیه ولی از این نشونه های هشدار دهنده هم داره 

از طرفی نمیخوام مته ب خشخاش بزنم از طرفی نمیخوام دلخور بشه از طرفی نمیخوام جواب این پیاماشو بدم 

مثلا وقتی میگه سعی میکنم بحثو عوض کنم یا دیده بگیرم بعد قبلا هم بهش گفتم س،ک،س چت نمیکنم و یا ... قبول میکنه خوشحال میشه میگه از بس حیا داری محجوبی نمیدونم از این حرفا دیگه امروز بهش گفتم من ب این حرفات جواب نمیدم دلخور نشو چند دیقه تو‌خودش بود و بعد باز خوب شد 

ب نظرتون چیکار کنم؟ و حستون چیه فکر میکنید قصدش جدیه یا ادامه ندم بدم ؟

کمکم کنید در کل 

مرسی 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
...
1
100%
....
0
0%
نشانه هشدار دهنده هاش چین؟

همین حرفایی که میزنه دیگه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

[QUOTE=100125987]خب ب هدف ازدواج آشنا شدیم اصلا با واسطه ولی اخر ماه میاد اصفهان 

انشالله ک خیره ولی مواظب خودت باش 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

ضرورت سوالات آشنایی قبل از ازدواج چیست و به چه صورت باید پرسیده شوند؟ ازدواج رابطه‌ای جسمی روانی بر پایه احترام، دوست داشتن، تعهد و صمیمت متقابل است. عشق به تنهایی برای یک ازدواج موفق کافی نیست بلکه آنچه که بیش از همه اهمیت دارد برآورده شدن معیارهای مناسب انتخاب همسر و داشتن تفاهم است. سوالات آشنایی قبل از ازدواج تا حد زیادی به شما کمک می‌کنند تا معیارهای مورد نظر خود را در طرف مقابل شناسایی کنید و به شناخت نسبی از او دست یابید. افرادی که بدون هیج پیش زمینه و شناخت کافی، با یکدیگر ازدواج می‌کنند به سرعت در مسیر تخریب رابطه قدم بر می‌دارند. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله انتخاب همسر را مطالعه کنید.

منبع: سوالات آشنایی قبل از ازدواج | بهترین سوال های ازدواج را از قبل آماده کنید

ضرورت سوالات آشنایی قبل از ازدواج چیست و به چه صورت باید پرسیده شوند؟ ازدواج رابطه‌ای جسمی و روانی بر پایه احترام، دوست داشتن، تعهد و صمیمت متقابل است. عشق به تنهایی برای یک ازدواج موفق کافی نیست بلکه آنچه که بیش از همه اهمیت دارد برآورده شدن معیارهای مناسب انتخاب همسر و داشتن تفاهم است. سؤالات آشنایی قبل ازدواج تا حد زیادی به شما کمک می‌کنند تا معیارهای مورد نظر خود را در طرف مقابل شناسایی کنید