2733
2739
عنوان

خنده بی مورد نوزاد

6607 بازدید | 31 پست

سلام مامانا

دختر من دوماهشه و از خواب که بیدار میشه بی دلیل میخنده و ذوق میکنه،این طبیعیه؟خیلی نگرانم،به بالا نگاه میکنه و دست و پا میزنه و میخنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2728
2738

سلام

طبیعیه

شاید اینی ک میخوام بگم براتون یکم غیرقابل باور باشه

اما تو روایات اومده ک 

خنده بی دلیل نوزاد نشون دهنده اینه ک ملائک و بعضا پیامبران و امامان دارن باهاش بازی میکنن و گریه بی مورد نشون دهنده اینه ک هم بازیاشون رفتن

من زیر و بم پیامامو دادم دیدی . ببین اون هم میده

نخنده باید نگران باشی. انتظار داری اخماشو تو هم کنه و اخبار گوش کنه؟؟😆😆😆بالا نگاه کردنشم نشانه رشد بیناییه و تا 4 ماه نرماله

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706