2733
2734
عنوان

بارداری برا لاغرا دو تا لذت داره!

215 بازدید | 19 پست

یکی نی نی داشتن..

یکی تپلی شدن !!!

یه عمر برا یه کیلو ک وزن اضافه کنم تو سر و کلم میزدم نمیشد...حالا انقد بامزس هی میری رو وزنه هی زیاد کردی   

چیکار کنم بعد زایمان مثل روز اولم نشم   

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشبحالت...ایشالله ب سلامت فارق شی 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
بعلهههههه البته ۱۰ تا اضافه دارم تا آخر عمرم باید مراقب خوردنم باشم

باورت میشه من تو ۷ ماهگی تازه رسیدم به وزن ایده آل ۹ کیلو اضافه کردم دکترم میگه زیاده ولی من خودم کیف میکنم  

خخخ من الان ۲۱هفته ام.همونیم که هستم سه کیلورفته بالا ولی انگارنه انگار شکمم اصلاندارم 😂😂😂امیدواربودم حامله شدم چاق میشم

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
خخخ من الان ۲۱هفته ام.همونیم که هستم سه کیلورفته بالا ولی انگارنه انگار شکمم اصلاندارم 😂😂😂امیدوار ...

منم همینم ولی پر شدی من شکمم مثل سه چهارماهه هاس ولی کلا وزن گرفتنه حس خوبیه

2738
اره تافت بزنی هنونجوری بمونه😂😂

آره کاش میشد

همه میگن تو شیردهی بدتر از قبلت میشی

منم اینطوری بودم . ۲۰ کیلو اضاف کردم کلا ولی به چشم کسی نیومد چون فقط پرتر شده بودم و شکمم سیخ زده بود بیرون . اصلا هم پهلو درنیاوردم

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706