2733
2734

سلام خانوما شرمنده همتون هستم فال این ماهو نتونستم زودتر بذارم مسافرت بودم نت نداشتم الان براتون میذارم لطفا دوستاتونم منشن کنین خودم هرکاری میکنم نمیتونم منشن کنم ❤

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مردادی هستم 

ممنونم عزیزم 

رضا اسم شوهرمه 😂😂😂😂😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

عه با اینکه من اعتقاد نداشتم ولی خوندم این برا اول مرداد میشه درسته؟؟؟

بیشتر اتفاقایی که نوشته تو این ماه برام افتاده چ جالب

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
عه با اینکه من اعتقاد نداشتم ولی خوندم این برا اول مرداد میشه درسته؟؟؟ بیشتر اتفاقایی که نوشته تو ا ...

این فال مرداد ماهه من دیر گذاشتم ولی بهش اعتقاد دارم اکثر کسایی ک خوندنم میگن درسته 

مردادی هستم  ممنونم عزیزم  رضا اسم شوهرمه 😂😂😂😂😂

آخی یاد دختر خاله ام افتادم مردادیه اسم شوهرش رضاست ولی، بخاطر یه سری کدورت ۲سال ندیدمش ولی خیلی دوسش دارم❤رفیق تمام بچه گیام بود

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
فالهای مجله آراد جوان حرف نداره همیشه درسته دستت درد نکنه عزیزم اتفاقا چندروز پیش واسه فالش میخواستم ...

واقعا عالیه از این به بعد جدولو تو گوشیت نصب کن مجله رو بخر 🤣🤣🤣🤣 

2706