1345
1363

خب مال بعضیا تنبله

دیر آزاد میشه یا اصلا نمیشه و تبدیل به کیست میشه

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

آزاد شدن تخمک به هورمون lhنیاز داره که گاهی بخاطر نامنظم شدن هورمونها کارشو درست انجام نمیده و نیاز میشه آمپول بزنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیرین و مبهمی دارد😍تپش قلب تو درون دلم 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

آزاد شدن تخمک به هورمون lhنیاز داره که گاهی بخاطر نامنظم شدن هورمونها کارشو درست انجام نمیده و نیاز ...

منم یه سوال دارم میشه جواب بدین؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1350

با امپول صد در صد ازاد میشه و احتمال بارداری بالا میره ...ممکنه خود به خود هم ازاد بشه و احتمال ازاد نشدن و کیست هم وجود دارد 

آگاه باشید که دلها با یاد خدا آرام می گیرد🌷
منم یه سوال دارم میشه جواب بدین؟

بپرس عزیزم

البته من تخصصی تو این زمینه ندارم ولی اگه بدونم حتما کمک میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزاد شدن تخمک به هورمون lhنیاز داره که گاهی بخاطر نامنظم شدن هورمونها کارشو درست انجام نمیده و نیاز ...

ممنون گلم

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏
1376
بپرس عزیزم البته من تخصصی تو این زمینه ندارم ولی اگه بدونم حتما کمک میکنم

من ماه پیش لتروزول خوردم بدون آمپول روز ۳۴سیکل پریود شدم این ماه هم خوردم والان روز ۱۲سیکلمه ولی شوهرم ماموریته واین ماه اصلا اقدام نداشتیم ممکنه تخمک دیرتر آزاد شه؟ امیدی واسه بارداری هست؟شوهرم آخر هفته میاد

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
من ماه پیش لتروزول خوردم بدون آمپول روز ۳۴سیکل پریود شدم این ماه هم خوردم والان روز ۱۲سیکلمه ولی شوه ...

تو دوره ی ۳۰ روزه معمولا روز ۱۴ تخمک ازاد میشه

به نظرم شما اگه دوره تون ۳۴ روزه است، تقریبا روز ۱۵ و ۱۶ آزاد میشه

من خودم روز تخمک گذاری رو از ترشحلتم میفهمیدم، معمولا اون روز ترشح بی رنگ خیلی زیادی می بینی

بله امید به بارداری هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دوره ی ۳۰ روزه معمولا روز ۱۴ تخمک ازاد میشه به نظرم شما اگه دوره تون ۳۴ روزه است، تقریبا روز ۱۵ ...

اخه شنیدم ۷روز بعد از قطع لتروزل تخمک آزاد میشه که میشه ۱۴سیکل .بنظرتون با دوبار رابطه امکان بارداری هست؟

تو دوره ی ۳۰ روزه معمولا روز ۱۴ تخمک ازاد میشه به نظرم شما اگه دوره تون ۳۴ روزه است، تقریبا روز ۱۵ ...

خواهش میکنم برام دعا کن منم واسه سلامتی نی نی ت سوره حمد میخونم

اخه شنیدم ۷روز بعد از قطع لتروزل تخمک آزاد میشه که میشه ۱۴سیکل .بنظرتون با دوبار رابطه امکان بارداری ...

نه بستگی به تعداد روزهای دوره داره برای همه یکی نیست

آزاد هم که بشه، تا یکی دو روز داخل بدن اماده هست برای باروری که تا اون موقع همسرت میاد

بله با یه رابطه هم امکانش هست، امید داشته باش همیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
خواهش میکنم برام دعا کن منم واسه سلامتی نی نی ت سوره حمد میخونم

واقعا از خدا میخوام همین ماه باردار بشی، به شرطی که قول بدی استرس نداشته باشی 😉

ممنون به خاطر لطفت، منم یه آیت الکرسی به نیت بارداریت میخونم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بستگی به تعداد روزهای دوره داره برای همه یکی نیست آزاد هم که بشه، تا یکی دو روز داخل بدن اماده ه ...

چشم عزیزم مرسی بنظر شما چه جوری اقدام کنم و چه موقع که شانس بالاتر بره؟

واقعا از خدا میخوام همین ماه باردار بشی، به شرطی که قول بدی استرس نداشته باشی 😉 ممنون به خاطر لطفت ...

چقدر مهربونی عزیزم ممنونم ازت .چشم حتما قول میدم گلم.خوشحالم و سپاس گذارم از خدا که هنوزم ادمای دل پاکی عین شما ها هست

چقدر مهربونی عزیزم ممنونم ازت .چشم حتما قول میدم گلم.خوشحالم و سپاس گذارم از خدا که هنوزم ادمای دل پ ...

لطف داری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم عزیزم مرسی بنظر شما چه جوری اقدام کنم و چه موقع که شانس بالاتر بره؟

بعد رابطه سعی کن تا نیم ساعت دراز بکشی بعد خودتو بشور

زمانش رو نمیدونم خیلی تاثیری نداره اهمیت نده

اگر خودت به ارگاسم برسی بهتره چون مسیر لیز میشه و اسپرم بهتر خودشو میکشه بالا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35