2733
2734
عنوان

رمان خونا بیان

33 بازدید | 6 پست

بچه ها سلام خوبید مهربونای من

شبتون بخیر

من رمان های ژانر ترسناک رو دوست دارم و از خوندنشون لذت میبرم

فروشگاه پلی و بازار رماناش یا تکرارین‌یا بعضی رمانها رو اصلا ندارن

بگید از کجا این مدل رمانارو دانلود کنم یا کسی داره واسم‌بفرسته🌸

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

کسی نیست😔

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه رمانی خوندم خیلییی قشنگ بود ولی نمیدونم از کجا گیرش بیارم نصفه خوندمش پسره الکی به دختره میگه عاشقتم و باهاش دوست میشه و یه روز بیهوشش میکنه وقتی داشته بیهوش میکردتش 7تا پسر بالاتنه لخت میفرسته اتاق و خودش درحالی که لباس داره پوز خند میزنه بهش وقتی هم بیدار میشه میبینه بهش تجاوز شده بقیش رو نخوندم اگه کسی خونده بگه 

2728
تو اینترنت سرچ کن کانال تلگرامی رمان لینک میده برو تو کانالای رمان  همه جور رمانی داره

ممنونم مهربون

من یه رمانی خوندم خیلییی قشنگ بود ولی نمیدونم از کجا گیرش بیارم نصفه خوندمش پسره الکی به دختره میگه ...

😑بچم