2703
2553
عنوان

جیغ زدن نوزاد هفت ماهه 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 13410 بازدید | 40 پست

تازه کشت ادرارشو گرفتم امروز که منفی بود

شیر زیاد میدم شیر خودمو میخوره

گاهی وقتا سینه رو با لثه میکشه حالت عصبی

نمیدونم والا علت دندونه یا چیز دیگه😢

جرات ندارم برم نت سرچ کنم یهو چیز جدید میشنوم

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه کشت ادرارشو گرفتم امروز که منفی بود شیر زیاد میدم شیر خودمو میخوره گاهی وقتا سینه رو با لثه م ...

دندونه بیخود خودتو اذیت نکن الان واسه ماهم دندون 3 4 داره درمیاد واقعایسره بهونه جیغ عصبی

برای شفای مادرم دعا کنید 🙏گاهی ادم اینقدر تنهاست که فقط مادرتو داری اما افسوس که بیماره
دندونه بیخود خودتو اذیت نکن الان واسه ماهم دندون 3 4 داره درمیاد واقعایسره بهونه جیغ عصبی

ممنون عزیزم

من اصلا از بچه بزرگ کردن لذت نمی برم

دخترمو میبرم بیرون همه خودشونو هلاک میکنن

اما من چیزی جز استرس ندیدم تو این هفت ماه😢

2720
ممنون عزیزم من اصلا از بچه بزرگ کردن لذت نمی برم دخترمو میبرم بیرون همه خودشونو هلاک میکنن اما من ...

منم همینم هیچ جا هم نمیتونم برم کاری هم نمیتونم بکنم الان داره میره 16 ماهگی انگار بزرگتر میشه بدترم میشه همه چیو میخاد .منکه رد دادم کلا.هروقت خوابه ارامش دارم

برای شفای مادرم دعا کنید 🙏گاهی ادم اینقدر تنهاست که فقط مادرتو داری اما افسوس که بیماره
منم همینم هیچ جا هم نمیتونم برم کاری هم نمیتونم بکنم الان داره میره 16 ماهگی انگار بزرگتر میشه بدترم ...

منم عکسای قبل بارداریمو نگاه کردم دلم سوخت

چی بودم چی شدم

خوشتیپ و مغرور بودم الان بدتیپ و مظلوم شدم

منم عکسای قبل بارداریمو نگاه کردم دلم سوخت چی بودم چی شدم خوشتیپ و مغرور بودم الان بدتیپ و مظلوم ش ...

آخی

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2714
عزیزم علت جیغ زدن جی بود

دختر منم ٥ماهشه وقتي خوابش مياد يا گشنشه يا ميخواد جاو چشمش باشم دااااائم جيغ ميكشه به پزشكش گفتم نگرانم اين جيغه بمونه روش يا مشكلي باشه گفت نگران نباشين ميخواد حرف بزنه نميتونه جيغ ميكشه كه توجه شمارو جلب كنه درست ميشه ولي قربونش برم من واقعا تحمل جيغاش سخته ضعف اعصاب گرفتم!!

خدایا شکرت🙏