2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول باید ببینید مشکل تیرویید یا هورمونی ندارید اگ نبود ک چرب کردن با وازلین بعدشم پوشیدن شلوار ب جای شلوارک ک پوستتون با فرش و جاهای دیگه سایش پیدا نکنه کرمهای لایه بردارم گمک کننده س اگر خیلی زیاد ک برید داروخونه براتون دارو ترکیبی درست کنن برنید میره

2738
اول باید ببینید مشکل تیرویید یا هورمونی ندارید اگ نبود ک چرب کردن با وازلین بعدشم پوشیدن شلوار ب جای ...

اخه من فقط سرزانونیست که دوازده سالگیم همونجوربودخودش هم زیربغل زانو

عشقم پسرم ودخترنازم 
اخه من فقط سرزانونیست که دوازده سالگیم همونجوربودخودش هم زیربغل زانو

پس باید اول ی ازمایش بدید چک کنید مثلا کسایی ک تخمدون پلی کیستیک دارن زیر بغل زانو قوزک پا پشت گردن کشاله رونشون ب مرور تیره میشه اول علت جسمی رو چک کنید اگر چیزی نبود راحت با هنین لایه بردارا درمان میشه

پس باید اول ی ازمایش بدید چک کنید مثلا کسایی ک تخمدون پلی کیستیک دارن زیر بغل زانو قوزک پا پشت گردن ...

اخ گفتی من هموجوم الان این موردم داشتم الان زایمان کردم چیجوری پیگیرباشم خوب چیکارکنم

عشقم پسرم ودخترنازم 

پس برای پلی کیستیک بودن باید دارو مصرف کنید داروهایم ک دکتر میده متفورمین گلوکوفاژ اینوفولیک ک اینوفولیک از همه بهتره قیمتشم با اون دوتا خیلی تفاوت داره در کنارشم اصلاح تغذیه و کاهش وزن مخصوصا چربی شکمی

2706