2726
عنوان

قدبلند و لاغری

4212 بازدید | 43 پست

من قدم بلنده(اصلا هم پززیرپوستی نمیدم چون نه شمامنو میشناسی نه من شمارو پس لطفا نگو )الان ۱۷۶وزنم هم هشتاد خیلی دلم میخوا لاغر بشم ولی امروز یه دخترو تو خیابون دیدم قدبلند ولاغر بود خوشم نیومد یه جوری بود نظرشما چیه قدبلند ولاغر خیلی بده؟

یه خانوم قدبلند میبینید بدتون میا یا خوشتون میا؟

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من قد بلند لاغرم لباسا تو تنم خیلی قشنگ میشه. کلا تیریپم خوبه چون ورزشکارم هستم

منم قدبلندم و لاغر و ورزشکارم سلام👋

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
من ۱۸۰ تام و به ۶۹ رسیدم ولش کن لاغری هم بشی قدت بلند تر بنظر میرسه

الان تیپت خوبه؟راضی هستی؟صورتت چی تپله یا لاغرشد؟

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

من قدم ۱۷۰

وزنم۵۸

میگن ظریف و قشنگی

خودم میخوام یکم چاق شم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

منم قدم ۱۷۴ هستش و وزنم هشتاد و یک

استخون بندیم درشته

میخوام‌ان شالله ده کیلو کم کنم از وزن الانم راضی نیستم

اون لاغرای قدبلندی که خیلی جالب نیست هیکلشون به طور افراطی لاغرن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2706