2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی میگه بینی گوشتی برگشت داره اگه اینطوری بود هرسال بینی باید کلی رشد میکرد

اشناهای من عمل کردن والا برگشت نداشته تازه بعدسالها جاافتاده تر شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اره‌.دردش خداروشکر هیچه.ولی خواستم بدونم که خونزیزی و ورم زیادی دارن بینی هاش گوشتی

بستگی ب دکترت داره و بدن خودت.من یکیو دیدم بینی فوق گوشتی و انحرافم داشت بعد ازعمل حتی کبودی هم نداشت ولی یکی دیگه از دوستام گف خواهرش حتی خون بالااورده...دکتراشون متفاوت بودن.اونی ک بدون کبودی بود دکترش برا اکثر مریضاش بی کبودی کارشو درمیاره

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
من میخوام عمل کنم خیلی دو دل هستم.چیکار کنم😕 همه میگن دماغت بد نیست.ب صورتت میاد اما عکس میگیزم از ...

منم بخاطر اینکه خندم خراب شده میخوام عمل کنم.حتما برو.خیالت از دردش راحت باشه

2706