2410
2553

تقریبا دو سه ماهی هست که متوجه شدم دخترم رو سرش تخم شپش هست و خودشم پیدا کردم کلی 

شاید کارم هر روز اينه در بيارم تخم ها و خودشون و ه بعضی وقتا شده خوشحال ميشم که تموم شد چون تا چن روز نميبینم ولی چن روز بعد همون اش و همون کاسه 

اححححح 

بچه جاری م چن ماه پیش داشت و داره از همون گرفت فک کنم 

خلاصه بدبخت شدم 

کارم اينه برم حموم نرم کننده بزنم با شامپوی ریز شونه کنم 

خسته شدم ديگه 

يه محلول تو اینستا دیدم خیلی تعریف میکنن نميدونم چقد درسته

یا اسپری شپش کش😢

کسب هست گرفتار این بدبختی شده باشه و بعدش بتونه خلاص شه 

من که نا امیدم وحشتناک

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببر متخصص پوست محلول ساختنی میده ،هر دو هفته یبار ،فوق العادست

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2714

خونتون رو جارو برقی بکش یه تار مو هم رو زمین نمونه

لباساتونو تمیز با آب داغ بشورین

یبار اسپند بکوب بریز رو موهاش

یبار سرکه بزن و شونه ریز بزن

اصلی ترینش اینه که شونه رو بزنی تو نفت و بزنی موهاش

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
تاید زنعموم دخترشوسرشوباتایدشست  اگرموفق شدی بمنم خبربده من ازسوسک ریزخسته شدنم

واقعا تاثیر داره؟ 

سوسک ریز چاره ش خمیر سوسک ه تضمینی ميگم ها 

امتحان کن به جون من دعا کن 

خمیر سوسک امحا

هیچ

هرلباسی ک‌تنشه مستقیم‌بشور...ملافه رو بالشتی‌رو تشکی هر روز حتما تعویض بشه موهاشو کوتاه کن و اینکه سس مایونز با سرکه قاطی کن بزن بزار چند ساعت بمونه مثل رنگ‌بزن ب نوهاش دورشو سلفون بکش...اتو مو بکش دقیق با حرارت بالا و تار ب تار‌من اینکارارو کردم‌شپش رفت در عرص شاید یک‌هفته از کسی گرقت دخترم‌ک‌شپش شاید چند سال تو سرش بود ب خاطر کثیفی زنه خاک‌تو سرش 

2706