1619
1605
عنوان

بعد از 2 سال پزشکی قبول شدم

2023 بازدید | 71 پست

خیلی حس خوبی دارم خیلی زحمت کشیدم 

فقط خواستم بگم هیچ وقت از هدفتون دست نکشید

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

استارتر میتونم تو تایپیکت تبلیغ کارمو بکنم؟

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
1522
1620

موفق باشی عزیزم حقته شیرینی این لحظاتت❤❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

چطور همه رتبه ها خوب شده و پزشکی قبول شدن؟

شماها کی درس خون دید همش تو نی نی سایت بودید  

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به یه آرزو فقط باید خود خدا بخواد تا این آرزوم بر آورده بشه لطفا برام دعا کنید
1432

موفق باشی مبارکه💖

فقط پزشک باوجدان و باخلاق باش

مثه اینا نباش زورشون میاد جواب آدمو بدن😁

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
من رتبه پارسالم داغون بود الان شدم 1200

برادرشوهرم با ۱۳۰۰فرهنگیان قبود شد 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
1628