2726

من دانشجوی ورودی 93 بودم

که از سال 96 دیگه نرفتم دانشگاه و درخواست انصراف دادم... مدارک انصرافم کامل کردم اما مبلغ 4 تومن ازم میخواستن تا انصرافم قطعی بشه که من نتونستم بدم این پولو... حالا جواب کنکورم اومده و دولتی و ازاد و شبانه مجاز شدم

امااول کارنامم اینو نوشتن😭

عکس پست بعدی

💖😍😘

برای دومین بار  امسال هم مثل پارسال رتبه ی افرادی که سهمیه ندارند (سهمیه ی مناطق) و افرادی که سهمیه دارند( ۵درصد و ۲۵ درصد) در منطقه باهم لحاظ شده است.این به معنای این است که رتبه ی افراد بدون سهمیه  بالا رفته است و در انتخاب رشته، وقتی افراد دارای سهمیه از این جمعیت زیاد خارج شوند ، اوضاع برای قبولی بچه های بدون سهمیه بهتر  خواهد شد.به عبارت دیگر رتبه ی شما از چیزی که می بینید اوضاع بهتری را در قبولی نهایی خواهد داشت.

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

😥

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا بابا توکه انصراف دادی قبل از اسفند برگه انصرافت تاریخش واسه کی هست؟

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

منم انصراف دادم ولی پول ندادم

مدارکمم نرفتم بگیرم

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2706