2726

رتبه كنكور خواهرم اومد عالي كرده خداروشكر

خيلي براش خوشحالم خييييلي زياد

خداروشكر

دلم خواست خوشحاليمو باهاتون قسمت كنم😍

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خيلي سختي كشيديم هممون 

من بچه كوچيك دارم اصلا نميتونستم برم خونه ي مامانم

بخاطر اينكه پسرم كتاباي خالشو پاره ميكرد

گاهي گريه ميكردم ولي الان خوشحالم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

خداروشکر مبارکه..خواهر من قبول نشده ..گلوم درد گرفته از بس بغضمو قورت دادم تا نفهمه..بی حس دراز کشیده ..دلم‌میخاد بمیرم از اینهمه بدبیاری پشت سرهم😞

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
یکم رتبشو باهامون قسمت کن نه خوشحالیتونو خخخ ((:

عزيزمممم😁😁

مبارکه عزیزم؛رشته اش چیه

انساني عزيزم

رشتش چی بوده؟ چند شده رتبش؟

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
خداروشکر مبارکه انشاالله  منم یکی ازفانتازیام اینه یروز بیام اینجا بگم بالاخره مام صاب خونه شد ...

اي جانممم

انشاءالله

2706