سلام عزیزان

ما یه خونه ایی خریدیم ک مستاجر داره امشب قراره برن دوتا خونه ببسنن.دعا کنین خونا رو قبول کنن برن.ماهم راحت بشیم از مستاجری.یه دنیا ممنون.انشالله خدا با دعاهای شما مشکل مارو حل کنه

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

خدا حاجت روات کنه.

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
2728
بله فرستادم

فدات عزیزدلم.حاجت روابشین

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.شما هم بی زحمت برای من بفرست منم حاجتمندم🙏

چشم گلم.حاجت روا بشه به حق علی

بله عزیزم چرا که نه.شماهم برا من دعا کن‌لطفا⚘

ممنون فدات.چشم انشالله حاجت روابشی گلم