2726

كسي بود كه با اين شرايط سخت باردار شذه باشه؟

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چنده ذخیرت چند سالته 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
آندومتریوز داشتم  عمل کردم هم ذخیره ام خیلی اومد پایین هم لوله هام رو برداشتن

منم وضعم همينه تخمك كشي كردم شش تا تخمك دارشتم حالا هم بايد برم لوله ي راستمو بردارم و چسبندگيامو بر دارم بعد برم انتقال جنين 

دكترت كيه؟

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍
خود به خود

عزيزم تو وضع لوله ها و رحمت خوب بود من وضعيت اونا هم داغونه

منم وضعم همينه تخمك كشي كردم شش تا تخمك دارشتم حالا هم بايد برم لوله ي راستمو بردارم و چسبندگيامو بر ...

من میرم بیمارستان امام

قرار بود این ماه انتقال بدن امروز رفتم سونو کردن گفت کیست داری افتاد ماه دیگه

هیچ وقت از خدا نا امید نشو همیشه به خدا توکل کن  من هم بچه نداشتم هیچ مشکلی نه من  و نه ش ...

خوش به حالت خدا برات معجزه كرد يعني ميشه ب منم كمك كنه

من میرم بیمارستان امام قرار بود این ماه انتقال بدن امروز رفتم سونو کردن گفت کیست داری افتاد ماه دیگ ...

پيش كي لاپارا شدي؟

2706