2726
عنوان

کنکوریا خوبین

1251 بازدید | 127 پست

در چ حالید👀

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
من دارم خواهرزادمو دلداری میدم خدا به همه صبر بده

اوخی گند زد ؟ 

فدا سرش سال بعد جبران میکنه

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
الان رتبها اومده؟

مثل اینکه ی ساعت اومده

خواهرزاده منم کنکور تجربی داد نمیدونم نیگا کرده یا نه

ایشالا قبول شده

یادش بخیر منم این حس و حالو داشتم😁روز اعلام نتایج خواهرم زنگ زد گفت چند شده رتبت؟بهش گفتم رتبه مو.گفت وااااااا چرا انقدر بد شدی من جواب فامیلای شوهرمو چی بدم آبروم میره😐تو فکر پز دادن به  فک و فامیل شوهرش بود خورد تو برجکش.  انگار باید به فک و فامیلای شوهر این جواب پس بدم من خودم کم بدبختی داشتم به فکر اونا هم باید میبودم😒

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706