1345
1341
عنوان

کنکوریا خوبین

1222 بازدید | 127 پست

در چ حالید👀

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
من دارم خواهرزادمو دلداری میدم خدا به همه صبر بده

اوخی گند زد ؟ 

فدا سرش سال بعد جبران میکنه

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   
خواهرزاده منم کنکور تجربی داد نمیدونم نیگا کرده یا نه

ایشالا قبول شده

یادش بخیر منم این حس و حالو داشتم😁روز اعلام نتایج خواهرم زنگ زد گفت چند شده رتبت؟بهش گفتم رتبه مو.گفت وااااااا چرا انقدر بد شدی من جواب فامیلای شوهرمو چی بدم آبروم میره😐تو فکر پز دادن به  فک و فامیل شوهرش بود خورد تو برجکش.  انگار باید به فک و فامیلای شوهر این جواب پس بدم من خودم کم بدبختی داشتم به فکر اونا هم باید میبودم😒

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم  
1288
یادش بخیر منم این حس و حالو داشتم😁روز اعلام نتایج خواهرم زنگ زد گفت چند شده رتبت؟بهش گفتم رتبه مو.گ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا 

ابجی منم ک هرچی میگم پاشو بریم کافینت نمیاد..میگ شب با بابامیرم ک عرعر کنم جمم کنه میگم خودم جمت میک ...

😂😂😂😂 تو زورش نداری ب ی انسان قوی تر نیاز داره

1364