2726
عنوان

دوره های تحقیقات معلمان

98 بازدید | 4 پست

سلام. خانومای محترم کسی هست دوره تحقیقات معلمان گذرونده باشه؟ خواهشا راهنمایین کنین. 

اول اینکه ایا یک ماهه تموم میشه دورش؟ 

دوم اینکه تو سایتشون نوشته پیش نیازهاش تخصصی پنج پایه ابتداییه. ینی باید تخصصی پایه های دیگه رو هم گذروند؟ 

و سوم اینکه هزینش زیاده؟ 

ی دنیا تشکر 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

سلام به شما دوستان عزیزم 

با آموزش رقص آذربایجانی در خدمت شما علاقه مندان به رقص هستیم 

زیر نظر مربی آموزش دیده از باکو 

محدوده ی سعادت آباد 

4 جلسه در ماه 150 تومان

آموزش مجازی برای دوستانی که از ما دور هستند و مشکل رفت و آمد دارند 

مناسب برای تمامی سنین بانوان ،آقایان و خردسالان 

لطفا برای ثبت نام و رزرو کلاس ها به اینستاگرام ما مراجعه کنید.

academy_raghs_rose

#آکادمی_رقص_رز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من گذروندم الان یه تغییراتی کردند عمومیش به سه بخش تقسیم شده و بعد هم تخصصیه حدود یک ماه طول کشید هز ...

ممنون از لطفتون. الان من میخام تخصصی پایه چهارم رو دوره ببینم ولی تو سایت نوشته پیش نیازش همه پایه های ابتداییه. ب مرکزم ک رجوع میکنم اصلا درست ج نمیدن. واقعا موندم. واسه شما هم چنین چیزی بود؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁