2733
2734
هنوز دیر نشده عزیزم، اکثرا روز موعد نشون میده ، من که دیگه بی بی چک نمیخرم تا نذارم خخخخ

برامن هم سر پسرم هم اون که سقط شد سه چهار روز مونده جواب داد،اینه که الان سه روز مونده منفی میشه میگم دیگه صددرصد منفیه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر پسرم با یکی دوبار اقدام اونم الکی پلکی باردار شدم چقدم بارداری راحتی بود

ولی سر این یکی از روزی که پاک شدم یه روز درمیون اقدام داشتم تا چهارپنج روز به موعدم مونده

شد ولی خب خدانخواست بمونه

من روز سوم سیکلمه از فردا شب دارو میخورم انشالله همین ماه نتیجه بگیرم و نی نی م بهار سالم بدنیا بیاد 😍انشالله دامن همتون سبز بشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
من ۲۷ سیکلمه دل درد ، کمردرد و پا درد دارم انگار میخوام پریود شم روزی ۱،۲بار هم در حد چند ثانیه سین ...

دقیقا علائم بارداری مثل پریودیه من حس میکردم الانه که پریود شم اما نشدم باردار بودم،حیف که بچم سقط شد الانم دوماهه تو اقدامم هنوز که خبری نبوده

2738
اردیبهشت سقط داشتم که بعد دوتا پریود از این ماه اقدام داشتم توکل به خدا

دقیقا منم مثه شما 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

منم اول اردیبهشت سقط داشتم و الان بعد دو پریودی این ماه اقدام کردم و دوازدهوم موعد پری هس ـ الان هم حالم خیلی بده دلیلشو نمیدونم . اخه قرص متفورمین و کیوتن هم میخورم 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2706