2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخام داستانمو کامل بگم 

من سی سالمه ی دخمل چهارسالو نیمه دارم و برای بچه دوم میخام اقدام کنم.ولی اینسری ترجیحا دوست دارم پسر داشته باشم البته بیشتر بخاطر دل شوهرم

❤️

من مهرماه ميشه يكسال

بچه ها ما مشكل خاصى نداريم شوهرمم سالمه و خودم هرماه تخمك گذارى دارم

ما هميشه روان كننده از روغن استفاده ميكرديم خيلي مطالعه كردم ى فهميدم اسپرم رو درصدى ضعيف ميكنه گفتم ب شماهم بگم 

ممكنه واسه اين باشه باردار نشدم؟

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2738
من مهرماه ميشه يكسال بچه ها ما مشكل خاصى نداريم شوهرمم سالمه و خودم هرماه تخمك گذارى دارم ما هميشه ...

نه عزیزم ، من زمان طولانی منتطر بودم نمیشد مشکلیم نداشتم تا اینکه فرودین متوجه شدم باردارم ولی اردیبهشت سقط شد عکس رنگی گرفته بودم همچیزم خوب بود ولی نمیشد ، این دفعه یکی دوماه قبل بارداریم رازیانه مصرف کردم  نمیدونم تاثیر داشته یا نه

ماه پیش با کیت روز تخمک گذاریم ۱۷سیکلم بود و من ۱۷ و ۱۸ سیکل اقدام کردم اما روز ۲۹ سیکلم پریود شدم  

الانم پریودم. دیروز رفتم دکی برای شنبه ک میشه سیزده سیکلم سونو واژینال نوشت برای تشخیص فولیکول. بعد ۶شهریورم موتدمه تا ببینیم خدا چی میخاد  

❤️
2706