2733
2734

وای خدا من کی اونقدر بد شدم که  دست مامانمو رد میکنم ......بهش میگم دستت درد نکنه ولی بده به عروسات آش بخورن من آش دوست ندارم ......ولی خوب منم تقصیر کار نیستم مامانی که تک دوخترشو بزاره کنار تا پسراش ناراحت نشن یا نکنه عروساش چیززی بگن یا خم به ابرو بیارن......

مگه مامان من نیست مگه منم دخترش نیستم ده روزه زندگیم شده جهنم آواره کوچه و خیابون شدم.......چرا همش پشت پسرشو میگیره.....مگه من چندسالمه که باید قلب درد بگیرم و دکتر برام دل بسوزونه که یه غریبس ولی مادرم ن.... درست میکه چرا الکی عصبی میشی و حرص میخوری..فقط بلده بگه هیس زشته یه کی بشنوه چی میگه.......به خداخستم بعقیه دختراشونو رو چشمشون میزارن به خدا حسود نیستم   مگه من چه گناهی کردم که از بابام 100 هزار پول گرفتم اونم پولی که یارانه هر ماه میره حساب بابام......بابام که میگه حقمه و باید بگیرم اما داداشم چی که یه شبه زندگیمو برناممونو خراب کرده....به شوهرم گفته چرا به زنت گفتی از باباش پول بگیره.....بچه ها دیگه نمیتونم بنویسم ولی اگه میتونید  تایپیک  قبلی رو بخونید ............ دارم از عذاب وجدان میمیرم که با مامانم بد کردم

سلام خانما روزتون بخیر

کسی قران وچله دعاهای و زیارتها ونمازقضای میت نمیخواین؟؟؟😢😢

یس

رحمن

زیارت عاشورا

روش حقشناس 

حشر

حدیث کیا

زیارت جامعه 

انعام

و....

من هرچی و هرکاری بگین انجام میدم هزینشم هرچی پیشنهاد بدین قبول میکنم

تروخدامهربون باشین و چیزی نگین برنجم 

به  اندازه تموم عمرم رنج کشیدم😥

محکم وایسا و انقد پول بگیر تا حسودا بترکن . به هیشکی مربوط نیس کارت . احساس ضعف هم نکن جمع کن این گریه زاری رو . خوب کردی . هر چی کوتاه ببای و گریه کنی وضع همینه جات بودم رنگ میزدم به داداشم میشستم پهنش میکردم رو رخت . تا گریه نکنی پپه نیست 

هیچ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم که کاری که من میکنم بیشتر به خودم سدمه میزنه من الان دوهفتس با همشون قطع رابطه کردم ...بقیر از خونه خواهر شوهرمو دنبال خونه گشتن پامو بیرون نزاشتم مامانم هر روز میاد ور دلم میگه کارتو اشتباه بوده برو از داداشت معذرت خواهی کن بیا پیشمون شوهرت از کجا میخواد بفهمه و از این جور حرفا

2738

عذاب وجدان نداشته باش اصلا و سعی دیگه به مادرت بی احترامی نکنی و بپذیری رفتارشو ، ولی در قبال کسی که بخواد به خودتو شوهرت توهین کنه بایست، به برادرت بگو اگه تو خیلی زرنگی برو یجای مستقل زندگی کن ما اینجا زندگی میکنیم اجارشم میدیم مگه برای توئه که منت میزاری

میدونم که کاری که من میکنم بیشتر به خودم سدمه میزنه من الان دوهفتس با همشون قطع رابطه کردم ...بقیر ا ...

بخدا چنان قشقرقی بپا میکردم بیا و ببین . 

همینم مونده برم از داداشم جلوی زنش بخاطر اشتباه نکرده معذرت بخوام . داداشم غلط کرد تو کار من فضولی کرد . ول کن بابا 

هیچ  
ای کاش میشود یه نفر کمکم کنه......دلم نمیاد درو برا مامانم باز نکنم.....ولی باز که میکنم زیاد باهاش ...

با مامانت حرف بزن بگو درسته ما از نظر مالی ضعیفیم ولی دلیل نمیشه حرمت مارو بشکنن هی بکوبونن تو سرمون این خونرو، بگو شوهر منم غرور داره

بخدا چنان قشقرقی بپا میکردم بیا و ببین .  همینم مونده برم از داداشم جلوی زنش بخاطر اشتباه نکرد ...

چون میدونم همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه و هیشکی به غیر از شوهرم پشتم نیست نمیتونم چیزی بگم

ای کاش میشد

چرا نشه ؟ رو نده بابا . عوض شی قلق کار دستشون میاد . خودتم میترسی یه جورتیی که طردت کنن ؟ خو بکنن . تا الان مگه به کدوم روزات گریه کردن که بعد طرد گریه نکنن ؟ خودتو ثابت کن ازت حساب ببرن بابا .

هیچ  
2706