1464
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

یه جفت معمولیه فقط جلوی شکم قرار گرفته بعدش جنینه

یعنی نی نی بغلت کرده😁

حرکاتشوهم میگن دیرتر حس میکنی ولی من زود حس کردم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
یه جفت معمولیه فقط جلوی شکم قرار گرفته بعدش جنینه یعنی نی نی بغلت کرده😁 حرکاتشوهم میگن دیرتر حس م ...

منم همینجورم.ظاهری چاق تر نشون میده؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
منم خیلی زود فهمیدم حرکتشو .شاید حرکت نینی ما محکم بوده  اصلا نیاز به تحقیق یا هیچی نیس همه چی ...

یه کم خیالم راحت شد.من فکر میکردم خوب نیس.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینجورم.ظاهری چاق تر نشون میده؟

شکم من خیلی جلوعه ولی فکرنکنم به جفتم ربطی داشته باشه 

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
اولا جفتم پایین بود که خودش رفت بالا تا الان هم کمردرد نداشتم تکون بچه رو هم هفته 17 حس کردم 

چه خوب.انشالله زایمان خوبی داشته باشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476