2726
عنوان

هرکی خاطره مینویسه بیاد لطفا

87 بازدید | 10 پست

سلام خانما

من میخوام برای پسرم خاطره بنویسم, درحد نوشتن روزی یه خط وگاهیم اضافه کردن یه عکس بهش, که بمونه براش. یچیزی مثل اینستا که بعضیامیزارن ,ولی خب نمیخوام همه ببینن میخوام برای خودش باشه فقط, کسی هست این کارو کرده باشه, چه پیشنهادی دارین برام? یسری برنامه دفترخاطرات وایناهم هست ولی خب اپلیکیشن هاماندگاری ندارن وفقط توگوشی برای منن, میخوام برای خودش باشه. اگه کسی ازاین حرکتازده برای عشقش یا بچش بمنم ایدشوبگه. ممنونم

من از شروع حاملگی ینی روزی ک بی بی چک مثبت شد خلاصه وار نوشتم 

اما هرروز نه روزا و اتفاقات خاص مثلا اولین تکون خوردناش اولین بار ک اومدخونه و....

مال من چرک نویسه فعلا 

یک سری عکس و فیلمم هست ک تو نوشته گذاشتم مربوط به فلان عکست ....

چندخطی هم گاهی میدم شوهرم براش مینویسه 

مثلا عیدی باشه میگم بهش عیدی بده 😁یک چیزی هم بنویس براش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از شروع حاملگی ینی روزی ک بی بی چک مثبت شد خلاصه وار نوشتم  اما هرروز نه روزا و اتفاقات خاص ...

الهی

بعد درحد یه خط مینویسی یاشرح میدی؟ من نمیدونم چطوربنویسم که بعد بخونه وبراش جذاب باشع

الهی بعد درحد یه خط مینویسی یاشرح میدی؟ من نمیدونم چطوربنویسم که بعد بخونه وبراش جذاب باشع

ببین مثلا بعضی چیزا خوب توضیح بیشترمیخواد بعضیا کمتر 

مثلا اولین بار ک غلت زد

مثلا براش نوشتم عزیزدل مامان هرروز داری بزرگ بزرگترمیشه 

امروز برای اولین بار وقتی روتخت بخودت ودی غلت زدی و کلی خندیدی .....

بعدم تاریخ و سنش رو مینویسم 

برای هر نوشته هم یک شماره میزارم و اگ عکسی ازش گرفته باشم اسم عکس روهم همون شماره میزارم