2737
2739

سلام...دلم گرفته

جشن عقد نگرفتیم که مثلا عروسی بگیریم.الان که موقع عروسی شده خبری از عروسی هم نیست....چقدر احساس بدی دارم.البته قرار بود ۱ سال تو عقد بمونیم تا شوهرم بتونه عروسی بگیره ولی انقدر مامانم اذیتم کرد ک گفتم عروسی نمی خام ۳ ماه بریم؟ خونه خودمون.از مامانم متنفرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تحمل کن 

عروس شدن از بچگی ارزوی همه دختراست این لذتو از خودت نگیر

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

من عقد جشن داشتیم عروسی رفتیم ماعسل

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
عزیزم تحمل کن  عروس شدن از بچگی ارزوی همه دختراست این لذتو از خودت نگیر

نمیتونم تحمل کنم.برم خونه م با مامانم دیگه قطع رابطه میکنم   باعث شد ارزوهامو بسوزونم

عقد محضر بود بعدشم رفتیم رستوران موزیک زنده اینا داشت .. عروسیم از اول قرار گذاشتیم نگیریم خودم خیلی مایل نیستم یه مشت فامیل بیان بخورن پشت سرمونم حرف بزنن ارز ندارن این همه پول آدم خرج کنه براشون   ...مخصوصا تو این اوضا که یه قرون پولم ارزش داره برامون .. گفتم سفر میریم   یه لباس میپوشم میرم آتلیه عکس مینذدازم

البته که دوباره عضو شدم ..حذف شدن خر است
2706