2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ی بار گوشم التهاب داشت و برا شست شو رفتم خانم خوبیه خوش اخلاقه قیمتو نمدونم اون موقع حامله بود 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

دوستان خواهر من میخواد بینیشو عمل کنه خیلی دنبال دکتر می گرده. خواهشا بدون دروغ و ریا بیاید بگید کی کارش خوبه. خودش الان سوره علاف اکبری رو پیدا کرده. کاراشو دیده میگه قشنگ عمل میکنه و فلوشیپ فوق تخصصی هم داره. ایشونو میشناسید؟ کارش خوبه؟ میشه ازش نتیجه ی خوب گرفت؟

دکتر خوب توی اردبیل فقط دکتر خودم خیلی ماهه دکتر انظاری، حتما اسمشو باید شنیده باشید کاراش محشره اصلا فکرشو نمیکردم بینی همون بشه که میخوام همش از اینو اون میپرسیدم همه ناراضی بودن از عملشون ولی دکتر اول ازم پرسید چجور بینی میخوای خیلی با حوصله به حرفام گوش داد و آخرش هم همون شد که می خواستم از اینستاش می تونین کاراشو ببینین شمارشون هم هست توی اینستا
https://www.instagram.com/dr_anzari/

یه نمونه کار از دکتر مسعود انظاری دیدم هم نوکش به اندازه تیز شده و هم مصنوعی نیست خیلی خوب بود h ...

خیلی خوب بودن نمونه کارای دکتر انظاری کسایی که مثل من زیاد نمونه کار  عمل بینی دیدن متوجه میشن چی میگم

الکی تبلیغ نکنید علاف اکبری که افتضاح انتظاری هم خیلی معمولی 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706