2733
2734

چندروز پیش یه کاربری تاپیک زده بوده هی میرید تو این تاپیکای خیانت و دعوا و کتک و ......

قانون جذب باعث میشه چون اون متنارو میخونید

سرتون بیاد-

اصلا چندروزه فکرم درگیره بچه ها واقعا راسته این حرف؟؟؟؟؟؟😒😔

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ربطی نداره

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2728
2738

این نی نی سایتام یه چی از قانون جذب شنیدن فقط

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
همینکه شما باور کردی و روش فکر میکنی یعنی تاثیر گذاشته ، ب عنوان درددل دوستانه بخون و رد بشو

آفرین

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود

منم اعتقاد دارم به این قضیه...واسه همینه که خیلی کم  تو تاپیکای خیانت میرم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

نه بابا مثلا من میرم برای ویار کمک میکنم بعد ویار میگیرم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706