2737
2734

من امروز پسرم رو برده بودم برای سنجش تحصیلی کلاس اول 

حدودا هفت تا مادر بودیم که منتظر بودیم تو مرکز، 

یه پسربچه بانمک خیلی خجالتی هم با مادرش اومده بود که من از اول بخاطر محجوب بودنش حواسم بهش بود 

وقتی رفتن داخل اتاق سلامت بعد معاینه مشخص شد سر پسربچه شپش داره و مادرش رو راهنمایی کردن که چیکار باید بکنه 

بعدم که رفت برا سنجش بینایی مشخص شد چشماش هم ضعیف شده یه کم

حسابی هم خجالتی بود و بزور جواب میداد، البته مادرش هم انگار یکم معذب بود و کم سن و سال هم بود البته

دندون پوسیده هم داشت که گفتن باید درست بشه 

مادرش به من گفت خداکنه قبول بشه من  خیلی سرم شلوغه نمیتونم دوباره بیارمش این هفته و هفته بعد عروسی داریم😐

من نگران بچه بودم و فکر میکردم حتما باید پیگیر باشه مادرش، ولی مادرش اصلا تو این فاز نبود 

اینا رو نوشتم بگم ازدواج و مادر شدن تو سن پایین ظلم به بچه اس 

سواد تو دنیای امروز فقط خوندن و نوشتن نیست آگاهی خیلی مهمه 

این خانم حتی برگه رو دقیق نگاه نکرد و نپرسید بچه رو باید برای چشماش کجا ببره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

وقتی اینجا حرف میزنیم همه میریزن سرمون که نه دخترا زود شوهر کنن بهتره یا دوست پسر بگیرن!؟!؟! 

جواب من اینه هر دوش خیلی بده 

ولی دوست پسر داشتن یه دختر اگه به خودش ضربه بزنه تو سن کم، مادر شدنش به بچه و جامعه لطمه میزنه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره بچه 

واقعا دلم سوخت

انقدر هم شیرین بود

2731

فک نکنم ربطی ب بی سوادی و سن پایین داشته باشه 😶

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

این ربطی به تحصیلات دانشگاهی نداره وقتی که مادر هیچ مطالعه ای در زمینه ی کودک نداره میشه این 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

منم خیلی حرص میخورم. ‌مثلا بنظرم خانم های باردار باید راجع بیماری های شایع نوزاد مخصوصا رفلاکس تحقیق کنن تو بارداری. رفلاکس درمان نشه میشه اسم. بعد طرف بچش دوماهش میگه نه دارو نمیدم خوشم نمیاد😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
فک نکنم ربطی ب بی سوادی و سن پایین داشته باشه 😶

پس ربطش به چیه عزیزم؟ 

ببخشیدا لطفا ترورم نکنید ولی خانمای الان اولویت اولشون رنگ و مش و لاک و تیپشونه بعد خانواده و فرزند😏

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

عزیزم زیاد ربطی به سن نداره بعضی مامانا توی هر سنی کلا اولیتشون چیزای دیگه ست، هرقدر هم بزرگ بشن افکارشون تغییر نمیکنه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
منم خیلی حرص میخورم. ‌مثلا بنظرم خانم های باردار باید راجع بیماری های شایع نوزاد مخصوصا رفلاکس تحقیق ...

دقیقا 

متاسفانه اکثر کسایی که سن کم ازدواج میکنن درگیر خاله زنکی میشن تا آگاهی درست

دانشگاه چیزی درباره ی بچه بهت یاد نمیده باید مطالعه کنی و کلاس هایی که در زمینه ی کودک هست شرکت کرد ، نباید انقدر بی خیال بود 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من خواهرم با این دستگاه ها کار میکنه که گوش نوزاد رو چک میکنن موقع تولد ، بعد ما شهرستانیم ، به یه خانومه گفته بودن بچه ت گوشش مشکل داره باید ببری مرکز استان پیش فلان متخصص از طرف ما تخفیف هم میدن بهتونو اینا ... گفته بود نه حوصله ندارم ببرمش اونجا اگه میشه همینجا یه کاریش بکنین 😑😑😑

2706