2726
عنوان

نظرتون راجع به این اسم چیه؟

385 بازدید | 18 پست

نظرتون راجع به اسم نیکان چیه؟اگه خوب نیست پیشنهاد بدید لطفا☺

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

قشنگه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش خیلی این اسم رو دوست دارم فقط و فقط یه مشکل داره یه کم شبیه نیکا ست که نیکا هم اسم دختره

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728

چرا کسی نیست😢

راستش خیلی این اسم رو دوست دارم فقط و فقط یه مشکل داره یه کم شبیه نیکا ست که نیکا هم اسم دختره

اسم قشنگیه و کاملا مشخصه تفاوتش با نیکا

به نظرم انتخاب خوبی کردی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اگر معنیش جمع نیک باشه خوب نیست بچه شما یک نفره پس نیکان معنی خوبی نداره

با معنیش زیاد مشکل ندارم آره یعنی جمع خوبان ولی بد نیست به نظرم

زیاد شنیدم،خیلی لوس و بی مزه اس البته نظر منه

خب اگه بده اسم مشابه پیشنهاد بدید که با ن شروع بشه 

2706