2737
2739

سلام دوستان.من ۷ روز پیش اورژانسی سزارین شدم و چون بچه زودتر بدنیا اومد گذاشتنش تو دستگاه.خودمم چون فشارم بالا رفته بود دو روز بستری بودم.بعد یکروز رفتم خونه و دوباره اومدم بیمارستان که به بچه شیر بدم.اتاق مادران هم امکاناتش کمه و نمیذارن کسی پیشم بمونه.یعنی منی که درد بخیه دارم باید واسه یک لیوان آب هم از جام بلند شم

از طرفی هم معلوم نیست چند روز دیگه بچه باید بستری باشه

لطفا دعا کنید زودتر و صحیح و سالم بچه م مرخص بشه

سلام خانما روزتون بخیر

کسی قران وچله دعاهای و زیارتها ونمازقضای میت نمیخواین؟؟؟😢😢

یس

رحمن

زیارت عاشورا

روش حقشناس 

حشر

حدیث کیا

زیارت جامعه 

انعام

و....

من هرچی و هرکاری بگین انجام میدم هزینشم هرچی پیشنهاد بدین قبول میکنم

😭

تروخدامهربون باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندهفتهدبودی مگه؟ایشالازودمرخص میشی بانینیت قدمشم مبارک واس منم دعا کن احتمال زایمان زودرسم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

سلام عزیزم مبارک باشه

برای تپش قلبت حتما عرق بهارنارنج بخور..حتماحتما چون من خودمم خیلی تپش داشتم چندروز خوردم خوب شدم..آب رو آتیشه..انشاءالله فشارتم زودتر نرمال بشه

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

یامن یجعل الشفاء فی ما یشاء من الاشیا

عزیزم فکرتو خیلی درگیر نکن تپش قلب می گیری. بچه تو اول و آخر مرخص میشه به زودی. اگه میشه و برات ضرر نداره دمنوشای گیاهی آرام بخش بخور. انشاءالله زودتر کوچولوت مرخص میشه. برات 100 تا صلوات میفرستم.

تولدشم مبارک🎂🎈🎈🎈🎉🎊

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چندهفته اومده نی نی گلت؟

۳۵ هفته و ۶ روز

الان مشکل تنفس و اینا نیست.میگن عفونت تو خونش هست که باید انتی بیوتیک بگیره.حالا عفونت از کجا اومده خدا میدونه.من که اصلا عفونت نداشتم.میگن احتمالا حین سزارین دچار عفونت شده

2738
۳۵ هفته و ۶ روز الان مشکل تنفس و اینا نیست.میگن عفونت تو خونش هست که باید انتی بیوتیک بگیره.حالا عف ...

😔😔الهی عزیزدلم ,انشالله ک حال دوتاتون زودی رو به راه میشه براتون صلوات میفرستم 

چندهفتهدبودی مگه؟ایشالازودمرخص میشی بانینیت قدمشم مبارک واس منم دعا کن احتمال زایمان زودرسم

من شرایطم کاملا نرمال بود از اول.چند هفته آخر پاهام ورم شدید کرد اما چون فشارم نرمال بود دکتر گعت مشکلیرنیست.یهو هفته آخر فشارم یکم رفت بالا.آزمایش دفع پروتیین دادم که مثبت شد.درست روزی که قرار بود جواب ازمایش رو به دکتر نشون بدم صبح زود یهو به خونریزی شدید افتادم.رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحمت داره باز میشه.خلاصه دکتر زود سزارین کرد