2733
2734

بچه ها من روز ۱۸ جولای (۲۷تیر )تو یکی از بیمارستانهای ونکوور سزارین کردم

یه فیبروم ۱۰ سانتی  تو رحمم داشتم که دکتر گفته بود به خاطر احتمال خونریزی شدید حین عمل بهش دست نمی زنه

روز عمل بهم لباس مخصوص پوشوندن و بردن داخل اتاق عمل

من بی حسی رو انتخاب کرده بودم .متخصص بی هوشی از کمر بی حسم کرد و بعد اجازه دادن همسدم بیاد داخل

از سینه به پایین یه پرده کشیدن که ما اونورو نبینیم

وقتی عمل رو شروع کردن کمتر از ۱۳ دقیقه صدای گریه دختر کوچولومو شنیدیم .

بچه رو بیرون اوردن و تمیز کردن تحوبل متخصص اطفال دادن که تو اتاق کنارمون بود و همسرم بند نافشو قطع کدد و بچه رو گذاشتن رو سینه من

یه دفعه من احساس لرز شدید و تهوع کردم نگو در حین عمل یکی از رگهای خونی فیبروم اشتباها قطع شد و دکتر و دستیاراش حسابی دستپاچه شدن که خونریزی رو بند بیا ن منم فشارم بشدت افتاده بود و حالم اصلا خوب نبود

بچهرو از رو سینه ام برداشتن و به همسرم دادن و هر دو رو با پرستار فرستادن بیرون 

منو حدود ۲ سدعتتو اتاق عمل نگهداشتن تا خونریزی رو کنترل کنن اخراش کم مونده بود دکتر تصمیم بگیره برای حفظ جونم رحم رو خارج کنه خدا رو شکر تونستن خونریزی رو متوقف کنن و رحم حفظ بشه

منو از اتاق عمل بیرون اوردن و تو ریکاوری تگهداشتن چند ساعت .

الان حدود ۱۸ روز از عمل مب گذره و من هموگلوبینم بخاطر خونریزی پایین اومده رو ۹ هست و قرص می خورم

یعنی اونا اشتباهی پاره کردن؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اسم دختر کوچولو رو چی گذاشتی؟😍

امضات چه خوبه😍

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

ببخشيد من قصد جسارت ندارم ولى كسايى ك فيبروم دارن بايد درمان بشن و تنها درمان فيبروم اينكه برداشته بشه،و كسايى ك همراه فيبروم باردار ميشن سزارين ميشن تا حين جراحى فيبروم برداشته بشه و قبلش از مريض تعهد ميگيرن ك ممكنه حين برداشتن فيبروم،نتونن خونريزى قطع كنن و رحم هم برداشته بشه...

الان اينكه ميگيد پزشك گفته اونم تو ونكور به فيبروم دست نميزنم برام غير باور بود

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706