2737
2734
عنوان

وای خدا معده درد دارم خیلی حالم بده

430 بازدید | 21 پست

کسی بيداره حالم خیلی بده چهار ساعته معده درد دارم میزنه به پشتم چی کار کنم بهتر بشه نميخام شوهرمو بیدار کنم طفلی خیلی خستس

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابجوش با نبات و پودر زنجبیل یه کوچولو بریز تو ابجوشه بخور 

عرق نعنا ریختم تو نبات اشکال نداره زنجبیل هم بریزم

وای داره گریه منو در مياره

2728

یدونه رانیتیدین بخور اگه داری

اگه نه که عرق نعنا

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

عزیزم معدت خالی نیست؟شاید زخم برداشتیو بی خبری منم ی بار اینجوری شدم هر چی نباتو این چیزا خوردم خوب نشدم نگو معدم خالی بوده و من نمیدونستم زخم دارم غذا خوردم سریع خوب شدم

2738

منم شدید دندونم درد مسکنه.مطمئنی معده درد میکنه اخه یه کلیپ دیدم دکتر میگفت بعضی وقتا درد قلب با معده اشتباهی گرفته میشه

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
عزیزم معدت خالی نیست؟شاید زخم برداشتیو بی خبری منم ی بار اینجوری شدم هر چی نباتو این چیزا خوردم خوب ...

نه عزیزم معدم خالی نیست بیسکویت هم خوردم 

نه میتونم بشينم نه بخوابم راه که می رم بدتره هی عین مار از درد به خودم ميپيچم

نه عزیزم معدم خالی نیست بیسکویت هم خوردم  نه میتونم بشينم نه بخوابم راه که می رم بدتره هی عین ...

وقتی 4 ساعته درد داری اگه از اون علتی باشه که من میگم  یعنی باید ی وعده کاملللل غذا بخوری تا دردت اروم شه بیسکوییت که کاری نمیکنه 

وقتی 4 ساعته درد داری اگه از اون علتی باشه که من میگم  یعنی باید ی وعده کاملللل غذا بخوری تا در ...

هیچی نمیتونم بخورم الان زنجبیل عرق نعنا نبات با آب جوش خوردم به زور هرچی می خورم دردم بیشتر میشه،به نظرت مسکن جواب میده، من ام اس هم دارم یکم اینجوری درد می کشم بی حال میشم تکون نمیتونم بخورم الان افتادم رو مبل  خیلی بی حال شدم

2706