1373
1341
عنوان

يه عكس خيلييييب شبيه اونى كه ...

601 بازدید | 94 پست

بچه هاااا چرا گزازش ميزنيد 

سركارى بود؟؟؟كه نبود عكس اصل و بدل رو هم كه گذاشتم 

داشتم دو تا نصيحت ازدواجى ميشنيدم و ج ميدادم كه نذاشتين 

يعنى انقد فهمش سخته؟؟؟

چرا براى خودتون ارزش قائل نيستيد گزارش ميزنيد اوقات خوش بقيه رو خراب ميكنيد 

چرا ااااااا به مخاطب و كاربراى ديگه تحترام نميذارين 

شعور گوهر نابى شده تو اين زمونه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

من هستم ولی فقط بدلش رو دیدن

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

من تازه میخواستم بخونم

حالا توعکسارو بذار

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1376

اصلشو میزاری؟

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1378

ناراحت نشو دختر. برو به فکر روش های شناخت بیشتر از خواستگارت باش. خودتو درگیر اینا نکن.میخواستم بگم حتما برنامه ش واسه ادامه ی تحصیل رو بدون. رشته ی تخصص مورد علاقه شو بدون. اینا مهمه.

چون دوران رزیدنتی، دوران بسیار پر فشاریه با حقوق بسیااار کم. و اینکه حتما بدون نظرش راجع به کار کردن شما چیه. 

بيخشيد واقعا من فقط ميخواستم اون دوسه تا كاربرى كه داشتن راهنماييم ميكردم بيان كه نيومدن 

اسماشونم يادم نموند

عكس ديگه نميذارم اعصابم خط خطى شد 

لعنت به اين بى شعورى كه ريشه كن نميشه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
میگما فردا از ساعت 12شب  ک بگذره میتونیم ج کنکورو ببینیم؟؟؟

نمی دونم 

اگه بشه عالیه

ناراحت نشو دختر. برو به فکر روش های شناخت بیشتر از خواستگارت باش. خودتو درگیر اینا نکن. میخواستم بگم ...

دوران رزيدنتى يعنى چى؟

همبن كارى كه الان به عنوان دكترى عمومى داره؟

دو بار ازش پرسيدم علاقه تخصصت چيه اصلا نميگه ميگه نميخوام بهش فكر كنم نمتونم ديگه

1339