2726

واااااقعا خيلي نامزده هركى گزارش زده 

تاپيك من چى داااااشت مگه؟؟؟؟

هركى ناراحت بود ميرفت 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

يعنى به ذره احترام به شعور و وقت كاربر نميذارن 

متاسفم نىنى سايت اين اخريييييين تاپيك من بود 

تورو به خير و مارو به سلامت 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يعنى به ذره احترام به شعور و وقت كاربر نميذارن  متاسفم نىنى سايت اين اخريييييين تاپيك من بود&n ...

الان نی نی سایت میاد میگه نرو سمیه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

عکس خودت هم بگذار  تا  بگیم به هم میاین یا نه    

یکبار که گذاشتی  تو سایت      یه بار دیگه هم بگذار و بردار

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
اعصابم خورد شدااااا داشتن راهنماييم ميكردن براى ازدواج  كه سخت نگيرم

خب حالا    عکس خودت رو بگذار           ببینیم به هم میاین

به نظرم  پسره خوب ه       قیافه اش خوب ه             به خاطر بینی ش هم بعدا مخش رو بزن  بره  طبیعی بینی ش رو عمل کنه        کاری نداره که
ولی خیلی توی قیافه ای بخدا            این طرز فکر اشتباه هه           در ثانی   دهن بین هستی           چه اهمیتی داره دوستت چی میگه        مهم نظر توهه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد