2733
2734

من اصلا شبا خوابم نمیبره اکثرا تا دم صبح بیدارم بعدم پا میشم ناهار میخورم (مامانم برام میفرسته)بعدم میرم سرکار وقتی برمیگردم دوباره روز از نو روزی از نو😐

حالا شنیدم هرکی شب نخوابه فردا که بچه به دنیا بیاد اونم نمیخوابه و همش گریه میکنه این راسته؟ برای کسی پیش اومده؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این حرفا خرافاته و جنبه علمی نداره، بیشتر نی نی ها بعد تولد بخاطر کولیک یا نفخ و دل پیچه شب ها بیدارن و گریه میکنن چون هنوز معده کوچولوش تکامل پیدا نکرده از ۴ ماهگی به بعد درست میشه. سعی کن بیشتر استراحت کنی چون بعد از زایمان بیش از حد انرژی لازم داری . منتظر بی خوابی های روز و شب باش. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍

من تو بارداریم تا 3 و 4 صبح بیدار بودم .دخترمم از لحظه تولد تا الان که 4 سالشه زودتر از 3 نصفه شب نخوابیده

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2738
نه منم بارداریم تا ساعت ۳ و ۴ سرم تو گوشیم بود الان بچم از ۱۲ میخوابه تا ۱۱ ظهر بکوبببب

آخیش خیالم راحت شد

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
اگه اینطور باشه چقذر سختع ها واسه ماهایی که تا صبح بیداریم

آره والا من که اصلا شبا خواب ندارم عین جغد نشستم 😐🤨